Odwiedza nas 55 gości oraz 0 użytkowników.

Artykuły

Plan XXVII zjazdu _IV_edycja_KKZ_R.3

Plan XXVII zjazdu _IV_edycja_KKZ_R.3

30.05.2019 15.00 – 15.45 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
15.50 – 16.35 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
16.40 – 17.25 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
17.30 – 18.15 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
18.20 – 19.05 Produkcja roślinna- zaj. prakt. (Pawlonka M.)
19.10 – 19.55 Produkcja roślinna- zaj. prakt. (Pawlonka M.)
31.05.2019 15.00 – 15.45 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)
15.50 – 16.35 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)
16.40 – 17.25 Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
17.30 – 18.15 Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
18.20 – 19.05 Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
19.10 – 19.55 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
20.00 – 20.45 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
01.06.2019 8.00 – 8.45 Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
8.50 – 9.35 Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
9.40 – 10.25 Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
10.30 – 11.15

Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.

11.20 – 12.05

Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)

12.10 – 12.55 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)
13.00 – 13.45 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)
13.50 – 14.35 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)
14.40 – 15.25 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)

Plan XIX zjazdu _V_edycja_KKZ_ R.3

Plan XIX zjazdu _V_edycja_KKZ_ R.3

31.05.2019 15.00 – 15.45

Produkcja roślinna (Pawlonka M.)

15.50 – 16.35

Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A.)

16.40 – 17.25

Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A.)

17.30 – 18.15

Produkcja zwierzęca - zaj. prakt. (Grąbczewska A.)

18.20 – 19.05

Produkcja zwierzęca - zaj. prakt. (Grąbczewska A.)

19.10 – 19.55

Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)

20.00 – 20.45

Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)

01.06.2019 8.00 – 8.45

Produkcja roślinna (Pawlonka M.)

8.50 – 9.35

Produkcja roślinna (Pawlonka M.)

9.40 – 10.25

Produkcja roślinna (Pawlonka M.)

10.30 – 11.15

Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)

11.20 – 12.05

Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)

12.10 – 12.55

Produkcja roślinna (Pawlonka M.)

13.00 – 13.45

Produkcja roślinna (Pawlonka M.)

13.50 – 14.35

Produkcja roślinna (Pawlonka M.)

14.40 – 15.25

Produkcja roślinna (Pawlonka M.)

Plan XIX zjazdu_VI_edycja_KKZ_ R.3

Plan XIX zjazdu_VI_edycja_KKZ_ R.3

31.05.2019 15.00 – 15.45 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
15.50 – 16.35 Produkcja roślinna - zaj. prakt.(Pawlonka M.)
16.40 – 17.25 Produkcja roślinna - zaj. prakt.(Pawlonka M.)
17.30 – 18.15 Produkcja roślinna - zaj. prakt.(Pawlonka M.)
18.20 – 19.05 Produkcja roślinna - zaj. prakt.(Pawlonka M.)
19.10 – 19.55

Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A.)

20.00 – 20.45 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A.)
01.06.2019 8.00 – 8.45 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
8.50 – 9.35 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
9.40 – 10.25 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
10.30 – 11.15 Produkcja roślinna - zaj. prakt.(Pawlonka M.)
11.20 – 12.05 Produkcja roślinna - zaj. prakt.(Pawlonka M.)
12.10 – 12.55 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
13.00 – 13.45 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
13.50 – 14.35 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
14.40 – 15.25 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)

Plan XVIII zjazdu _V_edycja_KKZ_ R.3

Plan XVIII zjazdu _V_edycja_KKZ_ R.3

24.05.2019 15.00 – 15.45

Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A.)

15.50 – 16.35

Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A.)

16.40 – 17.25

Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A.)

17.30 – 18.15

Produkcja zwierzęca - zaj. prakt. (Grąbczewska A.)

18.20 – 19.05

Produkcja zwierzęca - zaj. prakt. (Grąbczewska A.)

19.10 – 19.55

Produkcja roślinna (Pawlonka M.)

20.00 – 20.45

Produkcja roślinna (Pawlonka M.)

25.05.2019 8.00 – 8.45

Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)

8.50 – 9.35

Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)

9.40 – 10.25 Przepisy ruchu drogowego kat.T (Mateńko K.)
10.30 – 11.15

Produkcja roślinna (Pawlonka M.)

11.20 – 12.05

Produkcja roślinna (Pawlonka M.)

12.10 – 12.55

Produkcja roślinna (Pawlonka M.)

13.00 – 13.45

Produkcja roślinna (Pawlonka M.)

13.50 – 14.35

Produkcja roślinna (Pawlonka M.)

14.40 – 15.25

Produkcja roślinna (Pawlonka M.)

 

Plan XVIII zjazdu_VI_edycja_KKZ_ R.3

 

Plan XVIII zjazdu_VI_edycja_KKZ_ R.3

24.05.2019 15.00 – 15.45 Mechanizacja w rolnictwie (Starzewski.)
15.50 – 16.35 Mechanizacja w rolnictwie (Starzewski.)
16.40 – 17.25 Mechanizacja w rolnictwie (Starzewski.)
17.30 – 18.15 Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt. (Starzewski M.)
18.20 – 19.05 Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt. (Starzewski M.)
19.10 – 19.55

Produkcja roślinna (Pawlonka M.)

20.00 – 20.45 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
25.05.2019 8.00 – 8.45 Produkcja roślinna - zaj. prakt.(Pawlonka M.)
8.50 – 9.35 Produkcja roślinna - zaj. prakt.(Pawlonka M.)
9.40 – 10.25 Produkcja roślinna - zaj. prakt.(Pawlonka M.)
10.30 – 11.15 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
11.20 – 12.05 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
12.10 – 12.55 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
13.00 – 13.45 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
13.50 – 14.35 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
14.40 – 15.25 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)