Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.

Artykuły

Wyprawka Szkolna 2018

„Wyprawka Szkolna”. Dofinansowanie do zakupu podręczników wyniesie od 175 zł do 445 zł.
„Ministerstwo Edukacji Narodowej proceduje Rządowy program pomocy uczniom w 2018 r. „Wyprawka szkolna” – informuje Anna Ostrowska, rzecznik prasowy MEN.
Program ma na celu wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów niepełnosprawnych przez dofinansowanie zakupu podręczników albo materiałów edukacyjnych.
Pomoc będzie udzielana uczniom z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego - rozpoczynającym w roku szkolnym 2018/2019 naukę w I i II klasie branżowej szkoły I stopnia, w klasach III dotychczasowej zasadniczej szkoły zawodowej prowadzonych w branżowych szkołach I stopnia, technikach, liceach, szkołach przyspasabiających do pracy, a także w odpowiednich klasach szkół artystycznych.

Czytaj więcej: Wyprawka Szkolna 2018

Stroiki listopadowe.

Stroiki wykonane przez uczniów technikum architektury krajobrazu.

stroiki2tkcolage

Zbiórka środków do higieny osobistej

 

kazimierz 804 1070 zbiórka

Zbiórka środków do higieny osobistej (np. mydło, szampon, pasta do zębów itp.) w naszej szkole będzie trwała w dniach 27-30.11.2018r. Produkty zebrane przez wolontariuszy będą przekazane potrzebującym w noclegowni w Siedlcach. Zbiórka  obywa się na parterze przy wejściu do szkoły.

Za każdy przyniesiony produkt dostaniecie los, na którym będzie wróżba lub zwolnienie z odpowiedzi ustnej i niezapowiedzianych kartkówek.

Wolontariat szkolny