>>> <<<NASI PARTNERZY>>><<<

ata car logo logo brofa carsed logo new male5(1) osm sieldce1

We have 62 guests and one member online

  • taki

Rolnik pozyskał nowych Partnerów

86ce1e487fb52224295feff4c7d16450 15 października br. dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 w Siedlcach Leszek Rozbicki podpisał umowę z firmą CARSED VOLKSWAGEN – Siedlce dotyczącą prowadzenia praktycznej nauki zawodu dla uczniów z siedleckiego Rolnika.Dzięki życzliwości Zarządu tej prężnie działającej na rynku motoryzacyjnym Spółki, młodzież ucząca się w nowo utworzonym zawodzie tj. technik transportu drogowego, będzie mogła odbywać zajęcia praktyczne w nowoczesnym i świetnie wyposażonym warsztacie samochodowym.Umowę w imieniu firmy CARSED podpisał Pan Krzysztof Lipiński jako Członek Zarządu, a przy jej podpisaniu byli obecni również dwaj pozostali Członkowie Zarządu - Pan Tadeusz Rybałtowski i Pan Jerzy Chełstowski. Podczas tego ważnego dla szkoły wydarzenia był także obecny Prezydent Miasta Siedlce Pan Andrzej Sitnik. Pan Prezydent wyraził wdzięczność dla Zarządu CARSED VOLKSWAGEN za umożliwienie zdobywania wiedzy i umiejętności przez uczniów ZSP Nr 4 pod czujnym okiem wykwalifikowanej kadry pracowników CARSED-Volkswagen. - Być może będą to potencjalni pracownicy po ukończeniu szkoły. – stwierdził Prezydent. Podobną umowę dnia 1 października podpisano z firmą „Ata Car” dla zawodu kierowca mechanik oraz siedlecką Brofakturą dla zawodu technik żywienia i usług gastronomicznych.
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 w Siedlcach, troszcząc się o wysoką jakość kształcenia zawodowego, od kilku lat zabiega o pozyskanie nowych i dobrze prosperujących na rynku pracy partnerów, gdzie uczniowie mogą zdobywać umiejętności praktyczne i utrwalać wiedzę, a po zakończeniu nauki znaleźć pracę w zakładzie, który już znają i dobrze w nim funkcjonują.
    W tym zacnym gronie Partnerów siedleckiego Rolnika już są: Mostostal Siedlce i Polimex Mostostal, Drosed, Wierzejki, Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Siedlcach, Valmont, Dworskie Smaki, Cemhurt i inne.Od dziewięciu lat uczniowie wszystkich klas technicznych wyjeżdżają na staże zagraniczne do Włoch i Portugalii, gdzie także doskonalą swoje umiejętności praktyczne.
8667ec85676b30a2e21f1b094297e10a