>>> <<<NASI PARTNERZY>>><<<

ata car logo logo brofa carsed logo new male5(1) osm sieldce1

We have 32 guests and no members online

Rolnik pozyskał nowych Partnerów

86ce1e487fb52224295feff4c7d16450 15 października br. dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 w Siedlcach Leszek Rozbicki podpisał umowę z firmą CARSED VOLKSWAGEN – Siedlce dotyczącą prowadzenia praktycznej nauki zawodu dla uczniów z siedleckiego Rolnika.Dzięki życzliwości Zarządu tej prężnie działającej na rynku motoryzacyjnym Spółki, młodzież ucząca się w nowo utworzonym zawodzie tj. technik transportu drogowego, będzie mogła odbywać zajęcia praktyczne w nowoczesnym i świetnie wyposażonym warsztacie samochodowym.Umowę w imieniu firmy CARSED podpisał Pan Krzysztof Lipiński jako Członek Zarządu, a przy jej podpisaniu byli obecni również dwaj pozostali Członkowie Zarządu - Pan Tadeusz Rybałtowski i Pan Jerzy Chełstowski. Podczas tego ważnego dla szkoły wydarzenia był także obecny Prezydent Miasta Siedlce Pan Andrzej Sitnik. Pan Prezydent wyraził wdzięczność dla Zarządu CARSED VOLKSWAGEN za umożliwienie zdobywania wiedzy i umiejętności przez uczniów ZSP Nr 4 pod czujnym okiem wykwalifikowanej kadry pracowników CARSED-Volkswagen. - Być może będą to potencjalni pracownicy po ukończeniu szkoły. – stwierdził Prezydent. Podobną umowę dnia 1 października podpisano z firmą „Ata Car” dla zawodu kierowca mechanik oraz siedlecką Brofakturą dla zawodu technik żywienia i usług gastronomicznych.
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 w Siedlcach, troszcząc się o wysoką jakość kształcenia zawodowego, od kilku lat zabiega o pozyskanie nowych i dobrze prosperujących na rynku pracy partnerów, gdzie uczniowie mogą zdobywać umiejętności praktyczne i utrwalać wiedzę, a po zakończeniu nauki znaleźć pracę w zakładzie, który już znają i dobrze w nim funkcjonują.
    W tym zacnym gronie Partnerów siedleckiego Rolnika już są: Mostostal Siedlce i Polimex Mostostal, Drosed, Wierzejki, Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Siedlcach, Valmont, Dworskie Smaki, Cemhurt i inne.Od dziewięciu lat uczniowie wszystkich klas technicznych wyjeżdżają na staże zagraniczne do Włoch i Portugalii, gdzie także doskonalą swoje umiejętności praktyczne.
8667ec85676b30a2e21f1b094297e10a