>>> <<<NASI PARTNERZY>>><<<

ata car logo logo brofa carsed logo new male5(1) osm sieldce1

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

„Szkoła pamięta”

Ostatnie dni października to czas porządkowania grobów i wspominania tych, którzy odeszli. Rozmawiamy o bliskich, których nie ma już wśród nas, zapalamy znicze…

Zdarza się jednak, że część grobów pozostaje nieuprzątnięta. Są to najczęściej mogiły bezimienne, stare i zapomniane…

W tym roku, wpisując się w akcję Ministerstwa Edukacji Narodowej „Szkoła pamięta”, uczniowie naszej szkoły postanowili uprzątnąć cmentarz wojskowy, na którym pochowano żołnierzy poległych w czasie wojny polsko-bolszewickiej i II wojny światowej, usytuowany przy ul. Cmentarnej. Klasa I TK8 dodatkowo upamiętniła ofiary działań siedleckiego gestapo, zapalając znicz pod tablicą poświęconą pamięci wszystkich pomordowanych.

szkoła pamięta 2019

szkoła pamięta 2019