>>> <<<NASI PARTNERZY>>><<<

ata car logo logo brofa carsed logo new male5(1) osm sieldce1

Odwiedza nas 37 gości oraz 1 użytkownik.

  • taki

Samorząd Uczniów w roku szkolnym 2019/2020

 20191104 113455

 Nazywam się Justyna Trębicka
Mam 15 lat. Chodzę do klasy 1LO8.
Od 4 lat ćwiczę karate w Akademii Sztuk Walki Jacka Szymańskiego. Moim największym osiągnięciem dotychczas jest III miejsce w Pucharze Świata w karate na Ukrainie.
W wolnym czasie lubię biegać, pływać, tańczyć. Jestem osobą kreatywną i pozytywnie nastawioną do życia. Zwiedziłam już wiele państw, jestem ciekawa świata. Uwielbiam podróżować. Jestem towarzyska, otwarta na nowe znajomości, można mi zaufać.
Czekam na Wasze propozycje dotyczące akcji w naszej Szkole.

20191105 094254

Nazywam się Kacper Kalicki i jestem uczniem klasy II LO. Interesuję się esportem i historią. W wolnym czasie (którego nie mam za dużo) spotykam się ze znajomymi. Chętnie biorę udział w rekonstrukcjach bitew z okresu II wojny światowej.
Jestem kreatywny i zaradny, chętnie pomagam każdemu, kto takiej pomocy potrzebuje. Lubię też brać udział i organizować ciekawe inicjatywy, więc mam nadzieję, że jako Przewodniczący Szkolnego Samorządu będę mógł się wykazać. Dlatego, jeżeli masz jakiś pomysł, przyjdź- zapraszam, razem możemy więcej.