>>> <<<NASI PARTNERZY>>><<<

ata car logo logo brofa carsed logo new male5(1) osm sieldce1

We have 23 guests and no members online

„Szkoła do hymnu!”

 

IMG 4362

W piątek, 8 listopada, nasza Szkoła włączyła się w akcję „Szkoła do hymnu!”. Cała społeczność szkolna o symbolicznej godz. 11:11 odśpiewania 4-zwrotkowy „Mazurek Dąbrowskiego”.

"11 listopada to szczególna data dla każdego Polaka. Tego dnia czcimy bohaterstwo, waleczność i męstwo naszych przodków, dzięki którym Polska po 123 latach niewoli wróciła na mapę Europy. Wyrażamy radość z tego, że żyjemy w wolnym i suwerennym kraju" – napisał w liście do dyrektorów szkół minister Dariusz Piontkowski.

Moment, kiedy wyszliśmy przed klasy, aby wspólnie odśpiewać hymn, był wyjątkowy. Poczuliśmy dumę z faktu , że jesteśmy Polakami i żyjemy w wolnej Ojczyźnie, którą wywalczyły dla nas poprzednie pokolenia. Ale spoczywa też na nas ogromna odpowiedzialność za przyszłe losy Polski.

Szczególne podziękowania należą się uczennicom klasy 3TK: Magdalenie Barei, Kamili Michalak, Magdalenie Skorupie, Justynie Ulicznej, które pod opieką pani Kierownik Szkolenia Praktycznego Kamili Bukowskiej przygotowały symboliczne biało- czerwone kokardki, które każdy przypiął sobie przed odśpiewaniem hymnu.

Dyrekcja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 składa całej społeczności szkolnej podziękowania za wzorową postawę podczas wspólnego odśpiewywania „Mazurka Dąbrowskiego”.

IMG 4363IMG 4368

 

1

3