>>> <<<NASI PARTNERZY>>><<<

ata car logo logo brofa carsed logo new male5(1) osm sieldce1

 

We have 21 guests and no members online

"ZWOLNIENI Z TEORII" dla maturzystow ZSP NR4

 
2
W piątek-15 listopada br odbyło się spotkanie dotyczące Ogólnopolskiej Olimpiady Zwolnieni z Teorii, w której uczniowie biorą udział, poprzez zrobienie projektów społecznych. Fundacja Zwolnieni z Teorii stworzyła program dla tegorocznych maturzystów, którzy robiąc projekt w tej edycji olimpiady mają okazję dostać się na rozmowy rekrutacyjne w firmach zrzeszonych w ABSL, takich jak Google, Citi, BNP Paribas.
W trakcie realizowania projektu każdy z uczniów ma dostęp do przewodników i quizów, dzięki którym na sam koniec swojego udziału w olimpiadzie dostają certyfikaty od PMI, a także Coca-Coli i Google, potwierdzające ich umiejętności dotyczące marketingu, zarządzania i pracy w zespole, oraz umiejętnego korzystania z narzędzi Google.
Maturzyści mogli porozmawiać z ambasadorką Zwolnionych z Teorii i dowiedzieć się więcej na temat programu i całej olimpiady.
1