>>> <<<NASI PARTNERZY>>><<<

ata car logo logo brofa carsed logo new male5(1) osm sieldce1

We have 50 guests and one member online

  • taki

Dzień Życzliwości

21 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, dzień dobrych uczynków i pozytywnych emocji. W związku z tym uruchamiamy Szkolną Pocztę Pozdrowień i Życzliwości. W środę (20.11) oraz czwartek (21.11) na Świetlicy Szkolnej dostępna będzie skrzynka, do której można wrzucać kartki z pozdrowieniami, życzliwymi słowami dla koleżanek, kolegów, nauczycieli, pracowników szkoły. Wyślij kartkę do osoby, której chcesz powiedzieć coś miłego i zobaczyć uśmiech na jej twarzy. Na kartce napisz wyraźnie imię, nazwisko i klasę osoby, której chcesz wysłać pozdrowienia. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w akcji UŚMIECH ZA UŚMIECH. Kartki będą wręczane 21 listopada!!!.
21 listopada przychodzimy do szkoły ubrani z elementami żółtego koloru. Podarujmy sobie trochę uśmiechu, życzliwości, ciepła i optymizmu.
Samorząd Szkolny