>>> <<<NASI PARTNERZY>>><<<

ata car logo logo brofa carsed logo new male5(1) osm sieldce1

We have 81 guests and no members online

Spotkanie z pisarzem Marcinem Koziołem

spotkanieMSCDN3

31 stycznia 2020 r. uczniowie klasy 1TŻ8 pod opieką P. J. Jaśniak uczestniczyli w spotkaniu podróżniczo-przygodowym z autorem książek
i podróżnikiem P. Marcinem Koziołem

- "11 przeżyć w 11 miejscach w godzinę i 11 minut", które odbyło się w Bibliotece Pedagogicznej w Siedlcach.

W trakcie pełnej humoru, wciągającej i zaskakującej pogadanki, ilustrowanej zdjęciami, projekcjami oraz krótką prezentacją w technice 3D,
P. Kozioł przedstawił uczniom jedenaście miejsc na świecie, pozwalając zobaczyć je jego oczami oraz przedstawił jedenaście „przeżyć” z różnych zakątków świata. Opowiadał m.in. o swoim zainteresowaniu komputerami, jazdą konną, skokami ze spadochronu oraz o doświadczeniach ze szkoły Gordonstoun w Szkocji, którą ukończyła brytyjska rodzina królewska, o spotkaniu z królową Elżbietą, podróżach po Kambodży, Chinach, Gruzji, Wietnamie oraz wiele innych.

Spotkanie miało na celu poszerzyć horyzonty uczniów, wzbudzić w nich ciekawość poznawania świata oraz chęć szukania i rozwijania nowych pasji. Spotkanie bardzo spodobało się naszym uczniom, a na koniec mogli oni zrobić zdjęcia z autorem.