>>> <<<NASI PARTNERZY>>><<<

ata car logo logo brofa carsed logo new male5(1) osm sieldce1

We have 12 guests and no members online

Targi Roślin IPM ESSEN

sstart

 W dniach 27 stycznia – 1 lutego 2020r. Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie zorganizowało dla nauczycieli architektury krajobrazu i ogrodnictwa seminarium wyjazdowe: ,, Nowoczesne ogrodnictwo i florystyka na międzynarodowych targach roślin IPM Essen’’. Nauczyciele naszej szkoły Ewa Wróbel i Magda Pastor brały udział w tym wydarzeniu.

Targi IMP Essen to dobra okazja, by zapoznać się z najnowszymi odmianami roślin ozdobnych i środkami do ich produkcji oferowanymi przez firmy związane z tą branżą.

Targi IMP Essen, to także międzynarodowy wyznacznik trendów w sektorze florystycznym. Obrotowa scena i show, który towarzyszył pokazom układania kompozycji w wykonaniu światowych gwiazd sztuki florystycznej na długo zapadną w pamięci. Innowacyjne projekty kwiatowe zaowocują nowymi pomysłami na zajęciach praktycznych na kierunku Architektura Krajobrazu.

W programie seminarium znalazło się również zwiedzanie na terenie Niemiec gospodarstw, w których można było zapoznać się z nowoczesną technologią produkcji roślin rabatowych i roślin cebulowych na kwiat cięty.

Uczestnicy seminarium mieli też okazję do zwiedzania ciekawych obiektów architektury miejskiej w Düsseldorfie. Jedną z nich jest Wieża Nadreńska, która dominuje w krajobrazie miasta, ma ponad 230 m wysokości. Z niej   rozpościera się wspaniały widok na panoramę miasta i rzekę Ren.

Innowacyjne rozwiązania z zakresu nowoczesnego ogrodnictwa na Targach IPM Essen 2020 zostaną przekazane zarówno nauczycielom jak i uczniom Technikum Architektury Krajobrazu naszej szkoły.

ZAPRASZAMY DO GALERII

 

 

p.Ewa Wróbel

p.Magda Pastor