>>> <<<NASI PARTNERZY>>><<<

ata car logo logo brofa carsed logo new male5(1) osm sieldce1

 

We have 37 guests and no members online

Szachowy mecz rewanżowy z "PRUS-em"

stefanoff

04.02.2020 roku w I LO im. Bolesława Prusa odbył się mecz rewanżowy pomiędzy I LO, a Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4. Tym razem padł remis 2-2. Dwumecz wykazał że zespoły były mocno wyrównane. Na przełomie ośmiu partii zwycięska drużyna z „Prusa” uzyskała przewagę tylko jednego punktu. Te dwie ekipy są obecnie najmocniejszymi szkolnymi zespołami szachowymi.

Po meczu drużynowym czas na szachy indywidualne. 17.03.2020 roku odbędą się V Otwarte Mistrzostwa Siedleckich Szkół w Szachach Błyskawicznych. Zawody odbędą się w ZSP nr4 w Siedlcach. Każda szkoła będzie mogła wystawić maksymalnie po dziewięciu zawodników. Zawody będą otwarte czyli będą mogły wystąpić szkoły spoza Siedlec. Organizatorem turnieju będzie ZSP Nr 4 Siedlce, a współorganizatorem Klub Szachowy Skoczek Siedlce. Zawody jak co roku będzie sędziował prof. Zdzisław Stefanoff.

p3   p7