>>> <<<NASI PARTNERZY>>><<<

ata car logo logo brofa carsed logo new male5(1) osm sieldce1

 

We have 25 guests and no members online

Święto Konstytucji 3-go Maja

    W tym roku nietypowo obchodziliśmy kolejną , 229 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 -go Maja , która powstała w 1791 r. Ten ważny dla nas dokument przetrwał w świadomości Narodu pomimo wielu historycznych zawirowań . Bardzo dziękuję wszystkim Uczennicom ZSP NR 4, które narysowały plakaty poświęcone Konstytucji i wzięły tym samym udział w wirtualnym projekcie.

Dzięki Wam promujemy naszą Szkołę i wartości, na straży których stoimy codziennie .Te wartości to: wolność, prawda, dobro, szacunek dla drugiego Człowieka i ludzkiego życia. To także prawa i obowiązki zawarte w tekście współczesnej Konstytucji. Wolność jest w nas, pamiętajcie o tym!


Życzę pozytywnych refleksji podczas oglądania naszego montażu , oprac. tekstu montaż : H.Krasuska ,nauczyciel historii wspólnie z Uczennicami ZSP Nr 4 w Siedlcach

Konstytucja 3-go Maja