>>> <<<NASI PARTNERZY>>><<<

ata car logo logo brofa carsed logo new male5(1) osm sieldce1

 

We have 4 guests and no members online

 

 

ofedu

Konkurs z okazji Światowego Dnia Ochrony Środowiska - WYNIKI

ZUO logo12 czerwca 2020 roku został rozstrzygnięty konkurs z okazji Światowego Dnia Ochrony Środowiska. Celem było zaprojektowanie ulotki lub plakatu o tematyce ,, Zagospodarowanie i segregacja odpadów. Wybór najciekawszych prac nie był prosty. Komisja nagrodziła 5 prac w tym 2 wyróżnienia. Ocenie podlegała jakość prac , staranność wykonania, kreatywność, oraz zastosowaniem różnorodnych technik i materiałów.

Konkurs cieszyły się dużym zainteresowaniem szczególnie w pierwszych klasach.


I miejsce Czorniej Patrycja 1 LO
II miejsce Wielgórska Natalia 1 LO 8
III miejsce Dmowska Justyna 1 TK 8

Wyróżnienie: Nasiłowska Karolina 1 TŻ 8, Plichta Karolina 1 TK 8

 

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy, i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach. Wszystkie projekty ulotek i plakatów zostaną zamieszczone w szkolnej gazetce. Oficjalne wręczenie nagród odbędzie się po powrocie do szkoły.
Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania dla Zakładu Utylizacji Odpadów Sp. z. o. o w Siedlcach za bardzo miłą współpracę i ufundowanie nagród dla naszych uczniów.

p.Magda Pastor

p.Mirosław Przytuła