>>> <<<NASI PARTNERZY>>><<<

ata car logo logo brofa carsed logo new male5(1) osm sieldce1

 

We have 9 guests and no members online

 

 

ofedu

Konkurs pt. „Książka w obiektywie” rozstrzygnięty!

konkurs biblioteczny Milena R

 

 Konkurs pt. „Książka w obiektywie” rozstrzygnięty!

W trudnym czasie epidemii i nauczania zdalnego nasza biblioteka szkolna nie zaprzestała zachęcania do czytania i przekonywania, że dzięki książkom można się doskonale rozwijać, bawić i miło spędzać wolny czas.
Uczestnicy konkursu pt. „Książka w obiektywie” wykonali wiele ciekawych zdjęć z książką w roli głównej ukazujących swoją pasję do czytania i promujących czytelnictwo.

 

I miejsce w konkursie zajęła Malwina Marciniak z klasy 1LO8,

której fotografia jest najbardziej ciekawa i oryginalna.

 

Serdecznie gratulujemy nagrody, którą wręczymy w nowym roku szkolnym.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane zdjęcia. Ich autorzy wykazali się dużą kreatywnością i umiejętnościami stosowania technik fotograficznych. Wszystkie prace będzie można zobaczyć i podziwiać na wystawie w czytelni jak już wrócimy do szkoły. Być może staną się dla innych inspiracją do czytania.

 

Konkurs zorganizowały panie: Aneta Kalinowska i Milena Rozbicka