>>> <<<NASI PARTNERZY>>><<<

ata car logo logo brofa carsed logo new male5(1) osm sieldce1

 

We have 34 guests and no members online

Projekt edukacyjny „Młodzi Głosują +”

W bieżącym roku szkolnym uczniowie z klasy 2lo mieli możliwość wzięcia udziału w projekcie edukacyjnym realizowanym pod opieką p. Anety Pacheckiej na lekcjach wos, w ramach którego młodzież uczyła się jak ważna jest partycypacja społeczeństwa w życie publiczne państwa, rozwijała swoja wiedzę z zakresu funkcjonowania państwa i roli jaką pełni w nim Prezydent RP. Pandemia pokrzyżowała nam plany i nie pozwoliła w pełni zaprezentować efektów naszej pracy ale pragniemy podzielić się z wami naszymi doświadczeniami.

„Miałam przyjemność uczestniczyć w programie zatytułowanym „Młodzi głosują- wybory Prezydenta RP”. Dzięki temu zyskałam i przyswoiłam wiele nowych, ciekawych informacji dotyczących naszego państwa oraz tego w jaki sposób funkcjonuje. Program i zadania, które musiał wykonać każdy uczestnik były wykonane w przychylny sposób, dlatego też z przyjemnością przechodziłam do kolejnych etapów kursu. Niekiedy trzeba było wykazać się kreatywnością, czy też posiadaną wiedzą. Cieszę się, że mogłam wziąć udział w tym przedsięwzięciu. „

Izabela Marchel

„Uczestniczyliśmy w wykładach po których mieliśmy do wykonania przeważnie dwa zadania w każdym trzeba było wykorzystać wiedzę zdobytą podczas takowej prezentacji i z głowy również. Było trochę myślenia, ale było warto. Dzięki temu projektowi mogę być bardziej świadomym obywatelem „

Bartłomiej Bieliński

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie.