>>> <<<NASI PARTNERZY>>><<<

ata car logo logo brofa carsed logo new male5(1) osm sieldce1

 

We have 33 guests and no members online

Ślubowanie klas I

Dnia 23.09.2020 odbyła się w szkole uroczystość Ślubowania klas pierwszych. W związku z pandemią i obowiązującymi zasadami higieny i bezpieczeństwa, uroczystość ta miała charakter bardzo symboliczny. Udział w niej wzięli tylko uczniowie klas pierwszych oraz przedstawiciele Dyrekcji i Kadry Pedagogicznej. Nasi młodsi koledzy i koleżanki złożyli ślubowanie na Sztandar Szkoły, które przyjął Pan Dyrektor. Część oficjalną przygotowali i poprowadzili uczniowie klasy 2 Log, pod opieką Pani Emilii Czarnockiej, natomiast za oprawę muzyczną dziękujemy Michałowi Jastrzębskiemu z klasy 2 Log i Karolinie Maciejuk z klasy 2 Tż8.
Serdecznie gratulujemy naszym Pierwszoklasistom! Życzymy samych sukcesów!

 

IMG 20200923 105203794

 

GALERIA