>>> <<<NASI PARTNERZY>>><<<

ata car logo logo brofa carsed logo new male5(1) osm sieldce1

 

We have 23 guests and no members online

Dzień Języków Obcych 2020

DZIENJEZYKOW2020

Z okazji przypadającego na 26 września Dnia Języków Obcych w naszej szkole odbyła się uroczystość, w trakcie której uczniowie naszej szkoły  z kl. 2LOg, 2TŻ8, 2LO8, 2TWg 2TŻg, 2TKg, 3LO i 4TK zaśpiewali piosenki w j. angielskim, hiszpańskim, rosyjskim i ukraińskim, oraz przedstawili prezentacje na temat krajów : Rosji, Niemiec, Australii, USA i Malty. Jedna z uczennic wyrecytowała wiersz w j. rosyjskim. Widownia miała okazję dowiedzieć się różnych ciekawostek na temat państw europejskich. Na koniec zostały wręczone nagrody laureatom konkursu z j. rosyjskiego. Wydarzenie miało na celu zachęcić młodzież do nauki języków obcych.

Uroczystość została przygotowana przez nauczycieli j. obcych pod kierunkiem P. J. Jaśniak przez P. M. Dobosz, P. M. Mackiewicz, P. D. Socik, P. M.Uziębło i P. B. Wojciechowskiej.