>>> <<<NASI PARTNERZY>>><<<

ata car logo logo brofa carsed logo new male5(1) osm sieldce1

 

We have 26 guests and no members online

Jan Paweł II

 

jan pawel ii 1859786 1280

Karol Wojtyła - Jan Paweł II zapisał się w naszej pamięci jako Człowiek wrażliwy na piękno świata, otwarty na ludzi, Pielgrzym Pokoju, Przyjaciel Młodzieży.

22 października to dzień liturgicznego wspomnienia św. Jana Pawła II. Przed czterdziestu dwu laty - 22.10.1978 r. - podczas inauguracji pontyfikatu Papież Polak prosił, abyśmy otworzyli drzwi naszych serc Chrystusowi. 

 

Hasłem tegorocznego XX Dnia Papieskiego jest zawołanie biskupie Karola Wojtyły "Totus Tuus" - "Cały Twój". Słowa te opisuję synowską relację Jana Pawła II z Matką Bożą. Przez wstawiennictwo Maryi oraz św. Jana Pawła II prośmy o zdrowie dla nas, dla naszych najbliższych oraz, aby ten trudny czas stał się szansą naszego rozwoju.