>>> <<<NASI PARTNERZY>>><<<

ata car logo logo brofa carsed logo new male5(1) osm sieldce1

 

We have 27 guests and no members online

DEKLARACJE MATURALNE - ABSOLWENCI

Informujemy, że absolwenci mogą składać deklaracje maturalne na egzamin w roku szkolnym 2020-2021 do dnia 07 lutego 2021r. Deklaracje można składać również w formie elektronicznej na adres sekretariat@zspnr4.com.pl zgodnie ze wzorem deklaracji 1a (załączniki tutaj).

 

Bardzo prosimy o wpisanie w temacie wiadomości - deklaracja maturalna.

Przypominamy, że absolwent ma obowiązek wniesienia opłaty za każdy egzamin, do którego przystępuje po raz trzeci. Obowiązek opłaty dotyczy także osób, które zamierzają przystąpić do egzaminu dodatkowego na poziomie rozszerzonym –tego samego, który zadeklarowali w poprzednich latach, ale nie przystąpili do niego.