>>> <<<NASI PARTNERZY>>><<<

ata car logo logo brofa carsed logo new male5(1) osm sieldce1

 

We have 26 guests and no members online

KAZIKI 2021

Atrakcyjny Kazimierz 2021

Szanowni Państwo, nauczyciele historii i języka polskiego mamy przyjemność zaprosić Państwa wraz z uczniami klas 5 – 8 do wzięcia udziału w V międzyszkolnym konkursie "Atrakcyjny Kazimierz". Mamy nadzieje że wspólnie z Państwem uda nam się zmotywować młodzież w tych trudnych czasach do aktywności i rozwijania ich potencjału, zdolności i pasji.

W tym roku zaplanowaliśmy trzy warianty konkursowe dla Państwa uczniów: 1. Konkurs historyczno - plastyczny o królu Kazimierzu III Wielkim, pod hasłem:„Dzień z życia Kazimierza Wielkiego”. 2. Konkurs literacki na opowiadanie o królu Kazimierzu III Wielkim p.t. "Dzień z życia Kazimierza Wielkiego" 3. Escape room - Digitalny Kazimierz (wirtualny pokój zagadek). Szczegóły w załączniku. Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody.

Serdecznie zapraszam do udziału.

Aneta Pachecka

REGULAMINY KONKURSÓW