>>> <<<NASI PARTNERZY>>><<<

ata car logo logo brofa carsed logo new male5(1) osm sieldce1

 

We have 28 guests and no members online

Klub Młodych Ekologów z kl. IV TW: Program CZYSTE POWIETRZE

Klub Młodych Ekologów z kl. IV TW uczestniczących w Programie „Zrównoważone Rolnictwo w służbie bioróżnorodności” zachęca wszystkich uczniów Naszej Szkoły do wzięcia udziału w programie:

CZYSTE POWIETRZE

czyste pow

 

 

Jest to ogólnopolski program wsparcia finansowego na wymianę źródeł ciepła. Jego celem głównym jest poprawa jakości powietrza oraz zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych poprzez wymianę źródeł ciepła i poprawę efektywności energetycznej budynków mieszkalnych jednorodzinnych.

 

Więcej informacji pod linkiem https://czystepowietrze.gov.pl/aktualnosci/, z czego najważniejsze w 2021 roku, to te:

- https://czystepowietrze.gov.pl/wyzsze-dotacje-i-wieksza-wspolpraca-z-gminami-rusza-druga-czesc-programu-czyste-powietrze-2-0/

- https://czystepowietrze.gov.pl/w-programie-czyste-powietrze-bedzie-latwiej-kwalifikowac-zielone-urzadzenia-i-materialy/

- https://czystepowietrze.gov.pl/kalkulator-grubosci-izolacji-nowe-narzedzie-dla-wnioskodawcow-czystego-powietrza/

- https://czystepowietrze.gov.pl/czyste-powietrze-e-wnioski-bez-wychodzenia-z-domu/

- https://czystepowietrze.gov.pl/rusza-program-czyste-powietrze-2-0/

 

Ponadto cennym źródłem informacji o programie jest Akademia Czystego Powietrza, dostępna do obejrzenia tutaj: https://czystepowietrze.gov.pl/akademiaczystegopowietrza/, a dla bardziej wnikliwych przygotowane są prezentacje dt. tematów z poszczególnych odcinków (dostępne są do pobrania w tej zakładce: http://czystepowietrze.gov.pl/do-pobrania/).

 

W tej samej ww. zakładce znajduje się też lektura obowiązkowa dla niewtajemniczonych w program, czyli przygotowane przez MKiŚ, zaktualizowane o II część programu: ulotka i broszura o Czystym Powietrzu (wersja elektroniczna do pobrania).

 

p.Małgorzata Pawlonka