>>> <<<NASI PARTNERZY>>><<<

ata car logo logo brofa carsed logo new male5(1) osm sieldce1

 

We have 77 guests and no members online

 

 

ofedu

Konkurs z okazji Dnia Języka Ojczystego rozstrzygnięty!

 

2021 02 20 2

Konkurs rozstrzygnięty!

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego, który jest obchodzony co roku 21 lutego ma w założeniu dopomóc w ochronie różnorodności językowej jako dziedzictwa kulturowego.

W bieżącym roku z okazji tego święta w naszej szkole został zorganizowany przez p. Barbarę Gryciuk konkurs. Osoby, pragnące wziąć w nim udział, miały za zadanie przygotować plakat/prezentację albo wymyślić hasło reklamowe, które zachęciłoby do nauki języka polskiego.

Nadesłanych prac było bardzo dużo. Wszystkie zostały niezwykle starannie wykonane.

Ostatecznie zwyciężyła prezentacja przygotowana przez Malwinę Marciniak z kl. II LO8.

dzien jezyka 21 2a 2

dzien jezyka 21 1a 

 

dzien jezyka 21 3a

Prace, które zostały wyróżnione wykonali następujący uczniowie: Klaudia Antoniak (I LO), Aleksandra Brodzik (I LO), Karolina Chodowiec (II TK8), Julia Czekaluk (II TK 8), Kalina Gałachowska (I LO), Karina Okuń (I LO), Mateusz Orzechowski (I LO),), Malwina Pogorzelska (II TKg), Krystian Próchnicki (I LO), Amelia Stańczewska (II LO).

Gratulujemy!