>>> <<<NASI PARTNERZY>>><<<

ata car logo logo brofa carsed logo new male5(1) osm sieldce1

 

We have 23 guests and no members online

1 marca- Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

1 marca obchodzony jest Narodowy Dzień Pamieci Żołnierzy Wyklętych, polskie świeto państwowe poświecone upamniętnieniu żołnierzy antykomunistycznego i niepodległościowego podziemia. Z tej okazji uczniowie naszej Szkoły bioracy udział w 4. edycji projektu "Łączka i inne miejsca poszukiwań" organizowanego przez Instytut Pamięci Narodowej, pod opieką pani Magdaleny Chojeckiej przygotowali prezentację poświęconą pamięci Żołnierzy Wyklętych. Zapraszamy do jej obejrzenia. Cześć i chwała BOHATEROM.                                                                                                        

Dzień pamięci Żołnierzy Wyklętych