>>> <<<NASI PARTNERZY>>><<<

ata car logo logo brofa carsed logo new male5(1) osm sieldce1  


logoAP  moscibrodu   zakatek    

 

We have 37 guests and no members online

 

 

ofedu

Jesteśmy w Hiszpanii !

Jesteśmy w Hiszpanii!

główne

2 listopada w ramach projektu Erasmus+ wyruszyliśmy (szesnastu uczniów i dwóch opiekunów) do Hiszpanii. Po czterogodzinnym locie szczęśliwie wylądowaliśmy w Maladze, skąd udaliśmy się do miejsca docelowego – Granady. Zostaliśmy zakwaterowani w dwóch apartamentach niemal w samym centrum zabytkowej części miasta.

Kolejne dwa dni upłynęły nam na spotkaniach organizacyjnych z koordynatorami projektu oraz z pracodawcami, u których młodzież przez trzy tygodnie będzie odbywać staż. Mieliśmy już także okazję pospacerować najstarszą ulicą Granady, obejrzeć arabski bazar, zabytkową katedrę itp. Spróbowaliśmy już także typowego hiszpańskiego deseru – flan.

Saludos!

Stażyści i opiekunowie

HISZPANIA 2021