>>> <<<NASI PARTNERZY>>><<<

ata car logo logo brofa carsed logo new male5(1) osm sieldce1  


logoAP  moscibrodu   zakatek    

 

We have 15 guests and no members online

 

 

ofedu

Uliczne Biegi Niepodległościowe

IMG 20211111 WA0000

11 listopada 2021 obchodziliśmy 103 rocznicę zdobycia przez Polskę Niepodległości. Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali się na "Ulicznych Biegach Niepodległościowych" w Siedlcach organizowanych przez Siedlecki Związek Lekkiej Atletyki, Urząd Miasta i ARMS.


Na dystansie 1 kilometra rywalizowały dziewczyny, które wywalczyły II miejsce drużynowo. Nasza uczennica z klasy 3LOg Marika Chmielewska pobiegła fantastycznie i zajęła wysokie, drugie miejsce w klasyfikacji indywidualnej! Chłopaki w bardzo okrojonym składzie (ze względu na nałożoną kwarantannę na kilku uczniów) również pokazali walkę. Ogromnie dziękujemy za aktywne świętowanie i gratulujemy podjęcia wyzwania!


Uliczne Biegi Niepodległościowe- galeria

opiekunowie: Barbara Łęczycka i Katarzyna Skolimowska