>>> <<<NASI PARTNERZY>>><<<

ata car logo logo brofa carsed logo new male5(1) osm sieldce1  


logoAP  moscibrodu   zakatek    

 

We have 29 guests and no members online

 

 

ofedu

Mikołajki 2021

20211206 082813

Dnia 6 grudnia 2021 roku w naszej szkole odbyły się MIKOŁAJKI. Wzorem lat ubiegłych Wolontariusze wraz z opiekunami Siostrą Jolantą Kaczyńską i Panią Magdą Pastor udali się w odwiedziny do dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno -Wychowawczego im. Marii Grzegorzewskiej w Siedlcach. Śnieżynki i Mikołaj  dostarczyły dzieciom wielu radości.

Obdarowano je słodkimi piernikami upieczonymi i udekorowanymi przez szkolną młodzież. Dzieci zaprezentowały wierszyki i było wspólne kolędowanie. Następnie nasi Wolontariusze odwiedzili wszystkie klasy w ZSP Nr 4 i rozdawali słodkie pierniki koleżankom i kolegom. To był fajny, ciekawy dzień pełen wrażeń i świątecznego nastroju.

 W ramach Akcji Mikołajkowej Wolontariusze ZSP Nr 4 przeprowadzili zbiórkę środków do pielęgnacji dla wychowanków z Domu Dziecka. Produkty zostały dostarczone przez Panią Magdę Pastor.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym uczniom za pomoc w zbiórce, oraz za przygotowanie świątecznych ciasteczek.

Macie wielkie serducha!! 

Galeria zdjęć