>>> <<<NASI PARTNERZY>>><<<

ata car logo logo brofa carsed logo new male5(1) osm sieldce1  


logoAP  moscibrodu   zakatek    

 

We have 20 guests and no members online

 

 

ofedu

"The Elements" na koncercie w Cafe Fryderyk

269946223 1310249029399407 797472739910041993 n

FILM

Pozostając jeszcze w wyjątkowym, świątecznym klimacie, nasz szkolny zespół "The Elements" wystąpił 30 grudnia u boku zespołu "Niekompletni" w koncercie charytatywnym na rzecz podopiecznych Siedleckiego Domowego Hospicjum dla Dzieci. Wydarzenie odbyło się na scenie Cafe Fryderyk w Siedlcach. To był magiczny czas przy wspólnym śpiewaniu kolęd.A przyświecało mu hasło Siedleckiego Hospicjum dla Dzieci „niech liczy się każdy dzień”. Nasz zespół "The Elements" zaśpiewał utwory "Jest taki dzień","Gloria" oraz kolędy "Wśród nocnej ciszy", "Pójdźmy wszyscy do stajenki", " W żłobie leży". Przedsięwzięcie spotkało się z niezwykle ciepłym i życzliwym przyjęciem wśród licznie zgromadzonej publiczności. Cieszymy się, że swoim występem mogliśmy rozweselić wiele serc, a przede wszystkim pomóc podopiecznym Hospicjum.

 

ZDJĘCIA