>>> <<<NASI PARTNERZY>>><<<

ata car logo logo brofa carsed logo new male5(1) osm sieldce1  


logoAP  moscibrodu   zakatek    

 

We have 29 guests and no members online

 

 

ofedu

Remont internatu ZSP Nr 4 na finiszu .

  NOWY Internat   

Od sierpnia 2021 roku w budynku internatu realizowane jest zadanie pn. „Termomodernizacja internatu przy ZSP Nr 4 w Siedlcach" współfinansowane z budżetu Województwa Mazowieckiego  w ramach instrumentu wsparcia zadań ważnych dla równomiernego rozwoju województwa mazowieckiego i wsparciu Urzędu Miasta Siedlce .

   Prace remontowe powoli zbliżają się ku końcowi i być może jeszcze w styczniu mieszkańcy naszego internatu będą mogli zamieszkać w komfortowych warunkach . Zakres prac był bardzo obszerny i obejmował generalny remont wewnątrz budynku wraz z całą infrastrukturą co i elektryczną wewnątrz budynku oraz na zewnątrz termomodernizację ścian i stropu łącznie z nowym pokryciem dachu . Teraz budynek internatu pięknie wpisuje się w otoczenie i sąsiedztwo obiektów  SOSZW i MODR w Siedlcach .

   Jesteśmy szczęśliwi , że po wielu latach starań  udało się zrealizować tę inwestycję  i składamy za to podziękowania na ręce Marszałka Województwa Mazowieckiego                     Pana Adama Struzika i Prezydenta Miasta Siedlce Pana Andrzeja Sitnika .

                                                                                                                                                                                                         Leszek Rozbicki