>>>     NASI PARTNERZY     <<<

ata car logo logo brofa carsed logo new male5(1) osm sieldce1  


logoAP  moscibrodu   CHODOWIAK zakatek    

 

We have 33 guests and no members online

"Otrzęsiny" w Internacie

otrzęsiny 2023

W dniu 27.09.2023r. w internacie miały miejsce ,,Otrzęsiny”. Jest to impreza integrująca wychowanków. Starsza młodzież przygotowała kilka konkurencji ,które miały za zadanie wdrożenie ,,pierwszoroczniaków” w poczet społeczności internackiej. Było wesoło i zabawnie. Odbył się konkurs ,,Jaka to melodia”, był festiwal smaków, picie mleka z miseczki bez użycia rąk, quiz o internacie, konkurs plastyczny. Po wykonaniu wszystkich zadań ,,pierwszoroczniacy” w obecności p. kierownik złożyli uroczystą przysięgę i tym samym zostali pełnoprawnymi mieszkańcami internatu. Na zakończenie wszyscy wspólnie zatańczyli belgijkę.

Życzymy młodzieży miłego pobytu w internacie.

GALERIA

p.Alina Krasuska