>>>     NASI PARTNERZY     <<<

ata car logo logo brofa carsed logo new male5(1) osm sieldce1  


logoAP  moscibrodu   CHODOWIAK zakatek    

 

We have 38 guests and no members online

Niepodległa na sportowo

biegi 23 m

Uliczne Biegi Niepodległościowe to już tradycja. W tym roku rywalizacja biegowa z okazji narodowego święta, powróciła na ulice miasta. Uczniowie z naszej szkoły ponownie nie zawiedli. Bieg w kategorii dziewcząt wygrała nasza uczennica Ania Hapunowicz (2Twe), a na trzecim miejscu podium stanęła Maja Mazurek (1TŻ). Pozostali, wszyscy startujący nasi uczniowie zdobyli punkty dla szkoły. Zaowocowało to zdobyciem pierwszego miejsca w Klasyfikacji Szkół Ponadpodstawowych w kategorii dziewcząt oraz w kategorii chłopców. Ogromnie gratulujemy takiego zaangażowania.

opiekun: Katarzyna Skolimowska