>>>NASI PARTNERZY <<<

logo new male5(1) osm sieldce1

Odwiedza nas 36 gości oraz 0 użytkowników.

VI edycja regionalnego Konkursu Plastycznego „Oto Rosja”

 
02.12.2017 r. uczennice naszej szkoły z klasy II TK Paula Bombiak i Natalia Zdańkowska wzięły udział w VI edycji regionalnego Konkursu Plastycznego „Oto Rosja”, organizowanego przez Samorządowe Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach. Konkurs odbył się w gościnnych murach IV LO Im. Htm. S. Żółkiewskiego w Siedlcach. Uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych prezentowali motywy rosyjskiej sztuki ludowej. Prace oceniało jury w składzie: Bożena Prachnio – nauczycielka plastyki w SP nr 1 i doradca metodyczny SCDiDN w Siedlcach ds. plastyki, Aleksandr Dodonov – Rosyjski Ośrodek Nauki i Kultury w Warszawie, Wladimir Pulik – Stowarzyszenie Kulturalno-Oświatowe Polsko-Rosyjskiego Dialogu Młodzieżowego ERMITAŻ oraz Adam Bobryk – Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach, oceniało kreatywność, wkład pracy i staranność wykonania prac. Nasze dziewczęta wykonały piękne prace. Dziękujemy im za godne reprezentowanie naszej szkoły. 
 
Oto wyniki w kategorii SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE:
1 miejsce Paula Bombiak – ZSP nr 4 w Siedlcach
2 miejsce Ewelina Koć – ZSP nr 2 w Siedlcach
3 miejsce Olga Ratyńska – I LO w Sokołowie Podlaskim
Serdecznie gratulujemy Pauli zwycięstwa!
                   
 
konkurs rosjaNauczyciel języka rosyjskiego Bożena Wojciechowska.