>>>NASI PARTNERZY <<<

logo new male5(1) osm sieldce1

Odwiedza nas 54 gości oraz 0 użytkowników.

Stażyści we Włoszech przy pracy

Codziennie tuż po śniadaniu około godziny ósmej młodzież jest przewożona do miejsc odbywania stażu. Uczniowie kształcący się w zawodzie Technik Rolnik zawożeni są do winnicy. Uczennice Technikum Architektury Krajobrazu odbywają staż w centrach ogrodniczych oraz szkółkach drzew i krzewów, natomiast uczniowie Technikum Technologii Żywności w restauracjach.

wlochy staz 2

W czasie pracy uwzględniona jest włoska przerwa na siestę, która trwa trzy godziny. Wszystkie staże odbywają się w  życzliwej atmosferze, pracodawcy bardzo doceniają naszych uczniów i chwalą sobie ich pracę. Praktykanci zgodnie twierdzą, że dzięki stażom w Spoleto na bieżąco pogłębiają swoją wiedzę zawodową a także zdobywają cenne doświadczenie.

Pozdrawiamy

stażyści i opiekunowie