Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.

Konferencja kończąca projekt „Droga do sukcesu”


logo power

 

W dniu 14.06.2018r. odbyła się w naszej szkole konferencja kończąca projekt „Droga do sukcesu”.

konferencja zak proj 2018 08

 

 

 

Na naszą uroczystość przybyli przedstawiciele władz oświatowych, dyrektorzy szkół ponadgimnazjalnych z Siedlec oraz autorzy projektu. Młodzież przedstawiła ciekawe prezentacje z wyjazdów do Włoch i Portugalii.

 konferencja zak proj 2018 09

Projekt rozpoczął się w grudniu 2016r. W ramach projektu na staże zagraniczne do Włoch i Portugali wyjechało 64 uczniów (4 grupy po 16 uczestników) oraz 8 opiekunów. U partnerów zagranicznych w Spoleto i Barcelos stażyści pracowali w restauracjach, winnicach, gospodarstwach rolnych i szkółkach ogrodniczych doskonaląc swoje umiejętności. Poznawali również kulturę i tradycje krajów podczas organizowanych w ramach projektu wycieczek, spotykając młodzież z innych szkół i krajów. Wszyscy wrócili zadowoleni i gotowi skorzystać z podobnych projektów w przyszłości.

konferencja zak proj 2018 11

 konferencja zak proj 2018 01

Po części oficjalnej w świetlicy szkolnej zorganizowany został poczęstunek dla gości i stażystów.

 konferencja zak proj 2018 15

 

Po części oficjalnej w świetlicy szkolnej zorganizowany został poczęstunek dla gości i stażystów.