Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.

Nasi uczniowie z technikum architektury krajobrazu chcą zmieniać świat.

Jeszcze nie cały, na razie malutki fragment przy Domu Pomocy Społecznej „Nad Stawami”. Dlatego opracowali koncepcję zagospodarowania terenu przy DPS. Teraz mamy szansę aby ten projekt zrealizować. „OGRÓD MARZEŃ” został zgłoszony w drugiej edycji Budżetu Partycypacyjnego miasta Siedlce i przeszedł pozytywną weryfikację. Reszta zależy od Was. Nasz projekt jest zgłoszony w drugim okręgu konsultacyjnym pod numerem 1. Możecie się z nim zapoznać pod tym adresem: BUDŻET 2018

Głosowanie rozpocznie się 31 sierpnia 2018 roku i potrwa do 14 września 2018 roku i będzie możliwe w 3 formach:

  • osobiście, za pomocą karty do głosowania, w Biurze Obsługi Interesanta,
  • elektronicznie,
  • listownie, poprzez przesłanie karty do głosowania na adres Urząd Miasta Siedlce, Skwer Niepodległości 2, 08-110 Siedlce, z dopiskiem "Budżet partycypacyjny".

Zgodnie z regulaminem na nasz projekt głosować mogą tylko mieszkańcy II okręgu konsultacyjnego

A tutaj nasz projekt i jego prezentacja: PROJEKT