Odwiedza nas 52 gości oraz 0 użytkowników.

Grand Prix Siedlec październik 2018

W sobotę 6 października 2018 roku w Szkole podstawowej Nr 3 w Siedlcach odbył się dziesiąty turniej szachowy w ramach Grand Prix Siedlec pod patronatem Prezydenta Miasta Siedlce.
Zwyciężył w nim  Jakub Żurawicki z Węgrowa, zdobywając 7,5 pkt. w 9 partiach.
Drugie miejsce zajął Włodzimierz Gryczka z Celin również 7,5 pkt. z gorszą wartościowością, a trzecie nasz uczeń z kl. III TŻ Krzysztof Plichta 6,5 punkt. Sędzią turnieju był p. Zdzisław Stefanoff nauczyciel z ZSP Nr 4 w Siedlcach, który jednocześnie jest Prezesem Klubu Szachowego Skoczek Siedlce. Turniej  przebiegał w miłej, sympatycznej atmosferze, do końca nie było wiadomo kto wygra. Dopiero punktacja dodatkowa wyłoniła zwycięzcę. 
Wyniki turnieju zostały zaliczone do punktacji Grand Prix Siedlec na 2018 rok. Do zakończenia GRAND PRIX SIEDLEC zostały jeszcze dwa turnieje: w listopadzie Turniej Niepodległościowy i  turniej grudniowy kończący całe GP Siedlec 2018.