Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

STAŻE SPOSOBEM NA SUKCES - SPOTKANIE INFORMACYJNE

logo staże sposobem na sukces

 

 

 

 

 Spotkanie informacyjne dotyczące nowego projektu stażowego odbędzie się 17 października 2018r. o godzinie 13.15 w sali audiowizualnej.

Każdy uczestnik projektu weźmie udział w kursie przygotowującym go do wyjazdu na staż. Na kurs złożą się zajęcia przygotowania pedagogicznego, językowego (50-godzinny kurs języka angielskiego) i kulturowego. Po ich zakończeniu uczestnicy wyjadą na staże, które odbędą się we Włoszech (pierwsza grupa) i w Portugalii (druga grupa).

Przypominam, że program jest adresowany do uczniów klas technicznych w zawodach: technik architektury krajobrazu, technik rolnik, technik technologii żywności, technik agrobiznesu.

Agnieszka Affek-Starczewska