>>> <<<NASI PARTNERZY>>><<<

ata car logo logo brofa carsed logo new male5(1) osm sieldce1

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

Warsztaty z malarstwa i rzeźby

warsztatyzmalarstwa

 

Dnia 15.03.2019r. w związku z nawiązaniem współpracy z Instytutem Edukacji UPH w Siedlcach w zakresie sztuk plastycznych uczniowie klasy 1 i 2 w zawodzie technik architektury krajobrazu uczestniczyli w warsztatach malarstwa i rzeźby. Młodzież z pełnym zaangażowaniem wyraziła swoje emocje tworząc „maski”, które były tematem przewodnim warsztatów.

Współpraca naszej szkoły z Zakładem Sztuki ma na celu rozwój umiejętności plastycznych naszych uczniów, wyobraźni i twórczego myślenia oraz wyrażania myśli i emocji , a w konsekwencji umożliwienie uczniom dokonania wyboru ścieżki zawodowego i artystycznego rozwoju.

W planach są w miarę cykliczne spotkania warsztatowe, na których uczniowie klas w zawodzie technik architektury krajobrazu będą doskonalili swoje umiejętności plastyczne.

Uczniowie klas 1 i 2 TK zadowoleni z efektu swoich prac już czekają na kolejne warsztaty.

Dziękujemy za możliwość rozwijania zainteresowań naszej młodzieży.

Szczególne podziękowania dla organizatora warsztatów dr Roberta Szymani z Pracowni Edukacji Artystycznej w Zakładzie Sztuki na UPH w Siedlcach.

 

Więcej zdjęć na FB Szkoły

                                                                                                              Koordynator - Katarzyna Syczewska