Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.

Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu

 

Green DaysW piątek 22 marca 2019r. odbyła się wycieczka na Międzynarodowe Dni Zieleni „Green Days” (Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu). Tematyka targów została skupiona w czterech salonach tematycznych obejmujących architekturę krajobrazu, ogrodnictwo, technikę ogrodniczą oraz florystykę. Prawie 20 tys. odwiedzających, 30 pokazów, warsztatów, spotkań, paneli, 250 wystawców, a wśród nich młodzież naszej szkoły. Uczniowie z klas 1 i 2 TK pod opieką p. Katarzyny Syczewskiej i p. Kamili Bukowskiej poznali nowoczesne rozwiązania i trendy wiodące na światowym rynku ogrodniczym. To niezwykle inspirujące doświadczenie pozwoliło poszerzyć wiedzę oraz spojrzenie na dziedzinę jaką jest architektura krajobrazu.

Kamila Bukowska