>>> <<<NASI PARTNERZY>>><<<

ata car logo logo brofa carsed logo new male5(1) osm sieldce1

We have 11 guests and no members online

Wizyta i warsztaty w Ratuszowej

ratuszowa2 2019

6 czerwca 2019 r. uczniowie z klasy 1 TŻ - kierunek Technik technologii żywności i Technik żywienia i usług gastronomicznych udali się, pod opieką p. Eweliny Pawłoś-Jopek i p. Anny Pastor do Piekarni Ratuszowa Radzikowscy.


Właściciel firmy przedstawił prezentację i opowiedział nam historię założenia tej rodzinnej piekarni, która powstała w 1930 roku i jest najstarszą piekarnią w Siedlcach. Naturalne, wypiekane na bazie tradycyjnej receptury, pieczywo zyskało uznanie na wielu konkursach i wystawach.
Następnie uczniowie wzięli udział w warsztatach wypiekania wyrobów z ciasta drożdżowego. Wszystkie wypieki pięknie wyrosły.

ratuszowa1 2019

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.