>>> <<<NASI PARTNERZY>>><<<

ata car logo logo brofa carsed logo new male5(1) osm sieldce1

We have 24 guests and no members online

Ubezpieczenie uczniów w roku szkolnym 2019/2020

Informacja o warunkach ubezpieczenia uczniów naszej szkoły w bieżacym roku szkolnym i niezbędne dokumenty. Dokumenty do pobrania również u wychowawców klas.

 

ulotkaAviva2019ulotkaubezpieczenie2019

Deklaracja przystąpienia Twoje Dziecko

Informacja dla rodzica-dane osobowe

Jak zgłosić roszczenie z ubezpieczenia Twoje Dziecko

OWU Twoje Dziecko 2019

Kontakt  z agentem

Jolanta Anczewska

tel; 607 341 766

mail; anczewska.jolanta@aviva.com.pl

 

Argumenty świadczące o przewadze oferty „Twoje dziecko 2019/2020”

nad konkurencją

  • W ofertach konkurencji koszty rehabilitacji często nie są odrębną pozycją i zawierają się w sumie ubezpieczenia na Koszty Leczenia co powoduje, że jest ona dużo niższa niż w Avivie, która posiada oddzielne limity na te świadczenia.
  • W ramach oferty Twoje Dziecko, jeżeli dziecko dozna urazów wymagających przeprowadzenia zabiegów plastycznych oferujemy zwrot poniesionych kosztów na taki zabieg. Takie ryzyko nie występuje w innych ofertach na rynku.
  • W Produkcie Twoje dziecko oferujemy Państwu jedne z najwyższych sum ubezpieczenia w ryzyku dot. naprawy lub zakupu przedmiotów ortopedycznych i środków pomocniczych
  • Zwracamy uwagę na różnicę w ryzyku assistance. W naszej ofercie w ramach tego ryzyka dostępne są np. wizyty pielęgniarki po nieszczęśliwym wypadku lub organizacja i pokrycie kosztów korepetycji dla dziecka. W wielu ofertach na rynku zakres ten w ogóle nie występuje.
  • Produkt Twoje dziecko posiada bardzo wysokie sumy ubezpieczenia z tytułu śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku. Są to jedne z najwyższych sum ubezpieczenia dostępnych na rynku w tym ryzyku.
  • Dwa ryzyka dot. pokrycia kosztów odbudowy stomatologicznej to wyróżnik oferty Twoje dziecko dodatkowo w przypadku utraty zęba stałego dziecko może liczyć na wypłatę świadczenia za trwały uszczerbek na zdrowiu.
  • Prosimy o zwrócenie uwagi na sumy ubezpieczenia w ryzyku śmierci rodzica lub opiekuna w wyniku nieszczęśliwego wypadku, w wielu ofertach dostępnych na rynku jest ona niższa niż w produkcie Twoje dziecko.