>>> <<<NASI PARTNERZY>>><<<

ata car logo logo brofa carsed logo new male5(1) osm sieldce1

We have 11 guests and no members online

Wizyta nauczycieli z Litwy

LITWACollage2019

W dniach 6-8 września 2019 roku w naszej szkole na zaproszenie Dyrekcji gościliśmy Delegację Nauczycieli z Litwy, na czele z Zenonasem Alekna - Dyrektorem Szkoły UTENOS REGIONINIS PROFESINIO MOKYMO CENTRAS w mieście Utena. Kontakt i wstępna współpraca nawiązana została przez panią M. Szymaniuk-Kruk jeszcze podczas stażu w Portugalii wiosną.
Goście zapoznali się z naszą szkołą i miastem. W sobotę rano zachwycali się rozmachem „XXVI Międzynarodowych Dni z Doradztwem Rolniczym”. Pojechaliśmy też na wspólną wycieczkę do Warszawy. Otrzymaliśmy zaproszenie do Uteny. Mamy nadzieję na dalszą, głęboką współpracę, wymianę doświadczeń i wymianę międzyszkolną młodzieży w ramach projektu.
Przekazując pozdrowienia dla wszystkich nauczycieli i uczniów naszej szkoły, przekazali nam tradycyjny, słodki upominek litewski – dwa wysokie sękacze.