>>> <<<NASI PARTNERZY>>><<<

ata car logo logo brofa carsed logo new male5(1) osm sieldce1

We have 17 guests and no members online

„Otrzęsiny” klas pierwszych w internacie.

collageotrzesinyinternat2019 1

Dnia 3.10.2019 roku w internacie ZSP Nr 4 w Siedlcach odbyły się „Otrzęsiny” klas pierwszych. W imprezie uczestniczyli „pierwszaki”, którzy mieszkają od września w internacie. W „Otrzęsinach” uczestniczyli również Pani Kierownik Alina Krasuska i wychowawcy internatu.

 

Nowi wychowankowie musieli przejść przez szereg konkurencji, żeby stać się pełnoprawnymi mieszkańcami internatu. „Otrzęsiny” przebiegały w miłej i sympatycznej atmosferze. Impreza została zorganizowana pod kierunkiem wychowawcy Zdzisława Stefanoffa. Królową i królem imprezy byli uczniowie klas starszych, którzy po przysiędze „pierwszaków” mianowali ich na „legalnych” mieszkańców internatu.