Odwiedza nas 45 gości oraz 0 użytkowników.

Ogłoszenie zakończenie projektu Droga do Sukcesu 2018

logo power 

Dnia 14 czerwca 2018 r. o godz. 13.00

w sali audiowizualnej odbędzie się zakończenie projektu „Droga do sukcesu”.

Obecność stażystów ze wszystkich grup obowiązkowa.

Pocztówka z Portugalii

portugalia201a
Serdeczne pozdrowienia z Portugalii przesyłają stażyści i opiekunowie.·To już drugi tydzień naszych praktyk. Niedługo wrócimy do Szkoły i zapoznamy Was ze szczegółami naszego pobytu w Barcelos. Tymczasem opowiemy Wam trochę o dwóch wycieczkach do Guimaraes i Bragi.

Czytaj więcej: Pocztówka z Portugalii 

Stażyści we Włoszech przy pracy

Codziennie tuż po śniadaniu około godziny ósmej młodzież jest przewożona do miejsc odbywania stażu. Uczniowie kształcący się w zawodzie Technik Rolnik zawożeni są do winnicy. Uczennice Technikum Architektury Krajobrazu odbywają staż w centrach ogrodniczych oraz szkółkach drzew i krzewów, natomiast uczniowie Technikum Technologii Żywności w restauracjach.

wlochy staz 2

W czasie pracy uwzględniona jest włoska przerwa na siestę, która trwa trzy godziny. Wszystkie staże odbywają się w  życzliwej atmosferze, pracodawcy bardzo doceniają naszych uczniów i chwalą sobie ich pracę. Praktykanci zgodnie twierdzą, że dzięki stażom w Spoleto na bieżąco pogłębiają swoją wiedzę zawodową a także zdobywają cenne doświadczenie.

Pozdrawiamy

stażyści i opiekunowie 

Staż w portugalskim Barcelos

 Mija drugi tydzień stażu w portugalskim Barcelos. Przesyłamy wszystkim serdeczne pozdrowienia.   Pracujemy na terenie gospodarstw i restauracji. Na miejsca pracy zawożą nas pracownicy campusu.

Są bardzo sympatyczni, otwarci, rozmawiają z nami, pytają nas o Polskę i jej historię, czym jesteśmy bardzo mile zaskoczeni. 

barcelos maj 2019 m 4

 

Nasze praktyki przebiegają w rodzinnej atmosferze. Pracodawcy dbają o nasze zdrowie i samopoczucie. 

Czytaj więcej: Staż w portugalskim Barcelos