>>> <<<NASI PARTNERZY>>><<<

ata car logo logo brofa carsed logo new male5(1) osm sieldce1

We have 19 guests and no members online

Plan XVI zjazdu _I_edycja_KKZ_RL.3

Plan XVI zjazdu _I_edycja_KKZ_RL.3

19.06.2020 15.00 – 15.45 Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt. (Woliński G.)
15.50 – 16.35 Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt. (Woliński G.)
16.40 – 17.25 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G.)
17.30 – 18.15 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G.)
18.20 – 19.05 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
19.10 – 19.55 Produkcja roślinna- zaj. prakt. (Pawlonka M.)
20.00 – 20.45 Produkcja roślinna- zaj prakt. (Pawlonka M.)
20.06.2020 8.00 – 8.45 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
8.50 – 9.35 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
9.40 – 10.25 Przepisy ruchu drogowego kat.T (Mateńko K.) EGZAMIN
10.30 – 11.15 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G.)
11.20 – 12.05 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G.)
12.10 – 12.55 Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt. (Woliński G.)
13.00 – 13.45 Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt. (Woliński G.)
13.50 – 14.35 Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt. (Woliński G.)
14.40 – 15.25 Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt. (Woliński G.)

Plan XV zjazdu _I_edycja_KKZ_RL.3

Plan XV zjazdu _I_edycja_KKZ_RL.3

04.06.2020 15.00 – 15.45 Przepisy ruchu drogowego kat.T (Mateńko K.)
15.50 – 16.35 Przepisy ruchu drogowego kat.T (Mateńko K.)
16.40 – 17.25 Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt. (Woliński G)
17.30 – 18.15 Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt. (Woliński G)
05.06.2020 15.00 – 15.45 Produkcja roślinna.(Pawlonka M.)
15.50 – 16.35 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)

16.40 – 17.25 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
17.30 – 18.15 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
18.20 – 19.05 Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt. (Woliński G)
19.10 – 19.55 Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt. (Woliński G)
20.00 – 20.45 Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt. (Woliński G)
06.06.2020 8.00 – 8.45 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)
8.50 – 9.35 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.) - EGZAMIN
9.40 – 10.25 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
10.30 – 11.15 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
11.20 – 12.05 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
12.10 – 12.55 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
13.00 – 13.45 Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt. (Woliński G)
13.50 – 14.35 Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt. (Woliński G)
14.40 – 15.25 Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt. (Woliński G)

Plan XIV zjazdu _I_edycja_KKZ_RL.3

Plan XIV zjazdu _I_edycja_KKZ_RL.3

21.05.2020 15.00 – 15.45 Przepisy ruchu drogowego kat.T (Mateńko K.)
15.50 – 16.35 Przepisy ruchu drogowego kat.T (Mateńko K.)
16.40 – 17.25 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
17.30 – 18.15 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
18.20 – 19.05 Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt. (Woliński G)
19.10 – 19.55 Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt. (Woliński G)
22.05.2020 15.00 – 15.45 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)
15.50 – 16.35 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)

16.40 – 17.25 Produkcja roślinna- zaj prakt. (Pawlonka M.)
17.30 – 18.15 Produkcja roślinna- zaj prakt. (Pawlonka M.)
18.20 – 19.05 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
19.10 – 19.55 Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt. (Woliński G)
20.00 – 20.45 Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt. (Woliński G)
23.05.2020 8.00 – 8.45 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)
8.50 – 9.35 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)
9.40 – 10.25 Produkcja zwierzęca – zaj. prakt.(Grąbczewska A)
10.30 – 11.15 Produkcja zwierzęca – zaj. prakt. (Grąbczewska A)
11.20 – 12.05 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
12.10 – 12.55 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
13.00 – 13.45 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
13.50 – 14.35 Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt. (Woliński G)
14.40 – 15.25 Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt. (Woliński G)

Plan XIII zjazdu _I_edycja_KKZ_RL.3

Plan XIII zjazdu _I_edycja_KKZ_RL.3

14.05.2020 15.00 – 15.45 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)
15.50 – 16.35 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)
16.40 – 17.25 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
17.30 – 18.15 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
18.20 – 19.05 Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt. (Woliński G)
19.10 – 19.55 Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt. (Woliński G)
15.05.2020 15.00 – 15.45 Przepisy ruchu drogowego kat.T (Mateńko K.)
15.50 – 16.35 Przepisy ruchu drogowego kat.T (Mateńko K.)

16.40 – 17.25 Produkcja zwierzęca – zaj. prakt. (Grąbczewska A)
17.30 – 18.15 Produkcja zwierzęca – zaj. prakt.(Grąbczewska A)
18.20 – 19.05 Produkcja zwierzęca – zaj. prakt. (Grąbczewska A)
19.10 – 19.55 Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt. (Woliński G)
20.00 – 20.45 Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt. (Woliński G)
16.05.2020 8.00 – 8.45 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
8.50 – 9.35 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
9.40 – 10.25 BHP w rolnictwie ( Łęczycka B.)-EGZAMIN
10.30 – 11.15 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)
11.20 – 12.05 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)
12.10 – 12.55 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
13.00 – 13.45 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
13.50 – 14.35 Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt. (Woliński G)
14.40 – 15.25 Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt. (Woliński G)

Plan XII zjazdu _I_edycja_KKZ_RL.3

Plan XII zjazdu _I_edycja_KKZ_RL.3

07.05.2020 15.00 – 15.45 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)
15.50 – 16.35 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)
16.40 – 17.25 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
17.30 – 18.15 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
18.20 – 19.05 Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt. (Woliński G)
19.10 – 19.55 Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt. (Woliński G)
08.05.2020 15.00 – 15.45 Przepisy ruchu drogowego kat.T (Mateńko K.)
15.50 – 16.35 Przepisy ruchu drogowego kat.T (Mateńko K.)

16.40 – 17.25 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)
17.30 – 18.15 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)
18.20 – 19.05 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
19.10 – 19.55 Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt. (Woliński G)
20.00 – 20.45 Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt. (Woliński G)
09.05.2020 8.00 – 8.45 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
8.50 – 9.35 Produkcja roślinna- zaj prakt. (Pawlonka M.)
9.40 – 10.25 Produkcja roślinna- zaj prakt. (Pawlonka M.)
10.30 – 11.15 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)
11.20 – 12.05 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)
12.10 – 12.55 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
13.00 – 13.45 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
13.50 – 14.35 Przepisy ruchu drogowego kat.T (Mateńko K.)
14.40 – 15.25 Przepisy ruchu drogowego kat.T (Mateńko K.)

Plan XI zjazdu _I_edycja_KKZ_RL.3

Plan XI zjazdu _I_edycja_KKZ_RL.3

24.04.2020 15.00 – 15.45 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)
15.50 – 16.35 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)
16.40 – 17.25 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
17.30 – 18.15 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
18.20 – 19.05 Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt. (Woliński G)
19.10 – 19.55 Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt. (Woliński G)
20.00 – 20.45 Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt. (Woliński G)
25.04.2020 8.00 – 8.45 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
8.50 – 9.35 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
9.40 – 10.25 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
10.30 – 11.15 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)
11.20 – 12.05 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)
12.10 – 12.55 Produkcja zwierzęca – zaj. prakt. (Grąbczewska A)
13.00 – 13.45 Produkcja zwierzęca – zaj. prakt.(Grąbczewska A)
13.50 – 14.35 Przepisy ruchu drogowego kat.T (Mateńko K.)
14.40 – 15.25 Przepisy ruchu drogowego kat.T (Mateńko K.)

_Plan X zjazdu _I_edycja_KKZ_RL.3

_Plan X zjazdu _I_edycja_KKZ_RL.3

17.04.2020 15.00 – 15.45 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)
15.50 – 16.35 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)
16.40 – 17.25 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)
17.30 – 18.15 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
18.20 – 19.05 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
19.10 – 19.55 Produkcja roślinna- zaj. prakt. (Pawlonka M.)
20.00 – 20.45 Produkcja roślinna- zaj prakt. (Pawlonka M.)
18.04.2020 8.00 – 8.45 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
8.50 – 9.35 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
9.40 – 10.25 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
10.30 – 11.15 Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt. (Woliński G)
11.20 – 12.05 Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt. (Woliński G)
12.10 – 12.55 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
13.00 – 13.45 Przepisy ruchu drogowego kat.T (Mateńko K.)
13.50 – 14.35 Przepisy ruchu drogowego kat.T (Mateńko K.)
14.40 – 15.25 Przepisy ruchu drogowego kat.T (Mateńko K.)

Plan X zjazdu _I_edycja_KKZ_RL.3

Plan X zjazdu _I_edycja_KKZ_RL.3

13.03.2020 15.00 – 15.45 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)
15.50 – 16.35 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)
16.40 – 17.25 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)
17.30 – 18.15 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)
18.20 – 19.05 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)
19.10 – 19.55 Produkcja zwierzęca – zaj. prakt.(Grąbczewska A)
20.00 – 20.45 Produkcja zwierzęca – zaj. prakt.(Grąbczewska A)
14.03.2020 8.00 – 8.45 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
8.50 – 9.35 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
9.40 – 10.25 Bhp w rolnictwie (Łęczycka B.) EGZAMIN
10.30 – 11.15 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
11.20 – 12.05 Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt. (Woliński G)
12.10 – 12.55 Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt. (Woliński G)
13.00 – 13.45 Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt. (Woliński G)
13.50 – 14.35 Przepisy ruchu drogowego kat.T (Mateńko K.)
14.40 – 15.25 Przepisy ruchu drogowego kat.T (Mateńko K.)

Plan IX zjazdu _I_edycja_KKZ_RL.3

Plan IX zjazdu _I_edycja_KKZ_RL.3

06.03.2020 15.00 – 15.45 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)
15.50 – 16.35 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)
16.40 – 17.25 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)
17.30 – 18.15 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
18.20 – 19.05 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
19.10 – 19.55 Przepisy ruchu drogowego kat.T (Mateńko K.)
20.00 – 20.45 Przepisy ruchu drogowego kat.T (Mateńko K.)
07.03.2020 8.00 – 8.45 Język obcy zaw. angielski (Wideńska A.) EGZAMIN
8.50 – 9.35 Przepisy ruchu drogowego kat.T (Mateńko K.)
9.40 – 10.25 Przepisy ruchu drogowego kat.T (Mateńko K.)
10.30 – 11.15 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
11.20 – 12.05 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
12.10 – 12.55 Produkcja roślinna- zaj. prakt. (Pawlonka M.)
13.00 – 13.45 Produkcja roślinna- zaj. prakt. (Pawlonka M.)
13.50 – 14.35 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
14.40 – 15.25 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)

Plan VIII zjazdu _I_edycja_KKZ_RL.3

Plan VIII zjazdu _I_edycja_KKZ_RL.3

28.02.2020 15.00 – 15.45 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)
15.50 – 16.35 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)
16.40 – 17.25 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)
17.30 – 18.15 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
18.20 – 19.05 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
19.10 – 19.55 Bhp w rolnictwie (Łęczycka B.)
20.00 – 20.45 Bhp w rolnictwie (Łęczycka B.)
29.02.2020 8.00 – 8.45 Język obcy zaw. angielski (Wideńska A.)
8.50 – 9.35 Język obcy zaw. angielski (Wideńska A.)
9.40 – 10.25 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
10.30 – 11.15 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
11.20 – 12.05 Produkcja roślinna- zaj. prakt. (Pawlonka M.)
12.10 – 12.55 Produkcja roślinna- zaj. prakt. (Pawlonka M.)
13.00 – 13.45 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
13.50 – 14.35 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
14.40 – 15.25 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)

Uwaga! Zbliżają się egzaminy zaliczające z przedmiotów: Język obcy zaw. angielski i Bhp w rolnictwie.

Planowane terminy (na kolejnych zjazdach) : Język obcy zaw. angielski – dn. 7.03.2020 r. , Bhp w rolnictwie – dn. 14.03.2020 r.

Opiekun kursu

Plan VII zjazdu _I_edycja_KKZ_RL.3

Plan VII zjazdu _I_edycja_KKZ_RL.3

31.01.2020 15.00 – 15.45 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)
15.50 – 16.35 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)
16.40 – 17.25 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)
17.30 – 18.15 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)
18.20 – 19.05 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
19.10 – 19.55 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
  20.00 – 20.45 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
1.02.2020 8.00 – 8.45 Bhp w rolnictwie (Łęczycka B.)
8.50 – 9.35 Bhp w rolnictwie (Łęczycka B.)
9.40 – 10.25 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
10.30 – 11.15 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
11.20 – 12.05 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
12.10 – 12.55 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
13.00 – 13.45 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
13.50 – 14.35 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
14.40 – 15.25 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)

Plan VI zjazdu _I_edycja_KKZ_RL.3

Plan VI zjazdu _I_edycja_KKZ_RL.3

17.01.2020 15.00 – 15.45 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
15.50 – 16.35 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
16.40 – 17.25 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)
17.30 – 18.15 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)
18.20 – 19.05 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)
19.10 – 19.55 Język obcy zaw. angielski (Wideńska A.)
20.00 – 20.45 Język obcy zaw. angielski (Wideńska A.)
18.01.2020 8.00 – 8.45 Język obcy zaw. angielski (Wideńska A.)
8.50 – 9.35 Język obcy zaw. angielski (Wideńska A.)
9.40 – 10.25 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
10.30 – 11.15 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
11.20 – 12.05 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
12.10 – 12.55 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
13.00 – 13.45 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
13.50 – 14.35 Bhp w rolnictwie (Łęczycka B.)
14.40 – 15.25 Bhp w rolnictwie (Łęczycka B.)

Plan V zjazdu _I_edycja_KKZ_RL.3

Plan V zjazdu _I_edycja_KKZ_RL.3

10.01.2020 15.00 – 15.45 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)
15.50 – 16.35 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)
16.40 – 17.25 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)
17.30 – 18.15 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
18.20 – 19.05 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
19.10 – 19.55 Bhp w rolnictwie (Łęczycka B.)
20.00 – 20.45 Bhp w rolnictwie (Łęczycka B.)
11.01.2020 8.00 – 8.45 Język obcy zaw. angielski (Wideńska A.)
8.50 – 9.35 Język obcy zaw. angielski (Wideńska A.)
9.40 – 10.25 Produkcja roślinna- zaj. prakt. (Pawlonka M.)
10.30 – 11.15 Produkcja roślinna- zaj. prakt. (Pawlonka M.)
11.20 – 12.05 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
12.10 – 12.55 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
13.00 – 13.45 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
13.50 – 14.35 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
14.40 – 15.25 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)

Plan IV zjazdu _I_edycja_KKZ_RL.3

Plan IV zjazdu _I_edycja_KKZ_RL.3

13.12.2019 15.00 – 15.45 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)
15.50 – 16.35 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)
16.40 – 17.25 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)
17.30 – 18.15 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
18.20 – 19.05 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
19.10 – 19.55 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
20.00 – 20.45 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
14.12.2019 8.00 – 8.45 Język obcy zaw. angielski (Wideńska A.)
8.50 – 9.35 Język obcy zaw. angielski (Wideńska A.)
9.40 – 10.25 Produkcja roślinna- zaj. prakt. (Pawlonka M.)
10.30 – 11.15 Produkcja roślinna- zaj. prakt. (Pawlonka M.)
11.20 – 12.05 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
12.10 – 12.55 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
13.00 – 13.45 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
13.50 – 14.35 Bhp w rolnictwie (Łęczycka B.)
14.40 – 15.25 Bhp w rolnictwie (Łęczycka B.)

Plan XXXV zjazdu _V_edycja_KKZ_R.3

Plan XXXV zjazdu _V_edycja_KKZ_R.3

05.12.2019 15.00 – 15.45 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G.)
  15.50 – 16.35 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G.)
  16.40 – 17.25 Produkcja roślinna-zaj. prakt. (Pawlonka M.)
  17.30 – 18.15 Produkcja roślinna-zaj. prakt. (Pawlonka M.)
06.12.2019 15.00 – 15.45 Produkcja roślinna-zaj. prakt. (Pawlonka M.)
  15.50 – 16.35 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G.)
  16.40 – 17.25 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G.)
  17.30 – 18.15 Produkcja zwierzęca - zaj. prakt. (Grąbczewska A.)
  18.20 – 19.05 Produkcja zwierzęca - zaj. prakt. (Grąbczewska A.)
  19.10 – 19.55 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G.)
07.12.2019 8.00 – 8.45 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G.) EGZAMIN
  Od godz. 8.50

EGZAMIN praktyczny

Produkcja zwierzęca - zaj. prakt. (Grąbczewska A.)

Produkcja roślinna- zaj. prakt. (Pawlonka M.)

Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt.(Woliński G.)

Plan XXXV zjazdu _VI_edycja_KKZ_R.3

Plan XXXV zjazdu _VI_edycja_KKZ_R.3

06.12.2019 15.00 – 15.45 Produkcja zwierzęca - zaj. prakt. (Grąbczewska A.)
15.50 – 16.35 Produkcja zwierzęca - zaj. prakt. (Grąbczewska A.)
16.40 – 17.25 Produkcja zwierzęca - zaj. prakt. (Grąbczewska A.)
17.30 – 18.15 Mechanizacja w rolnictwie-zaj. prakt. (Woliński G.)
18.20 – 19.05 Produkcja roślinna-zaj. prakt. (Pawlonka M.)
19.10 – 19.55 Produkcja roślinna-zaj. prakt. (Pawlonka M.)
  20.00 – 20.45 Produkcja roślinna-zaj. prakt. (Pawlonka M.)
07.12.2019 Od godz. 8.50

EGZAMIN praktyczny

Produkcja zwierzęca - zaj. prakt. (Grąbczewska A.)

Produkcja roślinna- zaj. prakt. (Pawlonka M.)

Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt.(Woliński G.)

Plan XXXIV zjazdu _V_edycja_KKZ_R.3

Plan XXXIV zjazdu _V_edycja_KKZ_R.3

29.11.2019 15.00 – 15.45

Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G.) złączenie z VI

15.50 – 16.35

Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G.) złączenie z VI

16.40 – 17.25

Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G.) złączenie z VI

17.30 – 18.15

Mechanizacja w rolnictwie-zaj. prakt. (Woliński G.)

18.20 – 19.05

Mechanizacja w rolnictwie-zaj. prakt. (Woliński G.)

19.10 – 19.55

Produkcja roślinna- (Pawlonka M.)

20.00 – 20.45

Produkcja roślinna- (Pawlonka M.)

30.11.2019 8.00 – 8.45

Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)  

8.50 – 9.35

Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.) EGZAMIN

9.40 – 10.25

Mechanizacja w rolnictwie-zaj. prakt. (Woliński G.)

10.30 – 11.15

Mechanizacja w rolnictwie-zaj. prakt. (Woliński G.)

11.20 – 12.05

Mechanizacja w rolnictwie-zaj. prakt. (Woliński G.)

12.10 – 12.55

Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G.) złączenie z VI

13.00 – 13.45

Produkcja roślinna- (Pawlonka M.) EGZAMIN

13.50 – 14.35

Produkcja roślinna-zaj. prakt. (Pawlonka M.)

14.40 – 15.25

Produkcja roślinna-zaj. prakt. (Pawlonka M.)