>>> <<<NASI PARTNERZY>>><<<

ata car logo logo brofa carsed logo new male5(1) osm sieldce1

 

We have 60 guests and no members online

Plan IV zjazdu I edycji KKZ ROL.04

Plan IV zjazdu I edycji KKZ ROL.04

23.10.2020 15.00 – 15.45 Przepisy ruchu T (Mateńko K.)
15.50 – 16.35 Przepisy ruchu T (Mateńko K.)
16.40 – 17.25 Przepisy ruchu T (Mateńko K.)
17.30 – 18.15 Przepisy ruchu T (Mateńko K.)
18.20 – 19.05  Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A.)
19.10 – 19.55  Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A.)
20.00 – 20.45  Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A.)
24.10.2020 8.00 – 8.45 Przepisy ruchu T (Mateńko K.)
8.50 – 9.35 Przepisy ruchu T (Mateńko K.)
9.40 – 10.25 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A.)
10.30 – 11.15 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A.)
11.20 – 12.05 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A.)
12.10 – 12.55 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A.)
13.00 – 13.45 Mechanizacja w rolnictwie (Starzewski M.)
13.50 – 14.35 Mechanizacja w rolnictwie (Starzewski M.)
14.40 – 15.25 Mechanizacja w rolnictwie (Starzewski M.)

Plan III zjazdu I edycji KKZ ROL.04

 Plan III zjazdu I edycji KKZ ROL.04

16.10.2020 15.00 – 15.45 Przepisy ruchu T (Mateńko K.)
15.50 – 16.35 Przepisy ruchu T (Mateńko K.)
16.40 – 17.25 Przepisy ruchu T (Mateńko K.)
17.30 – 18.15 Przepisy ruchu T (Mateńko K.)
18.20 – 19.05 Przepisy ruchu T (Mateńko K.)
19.10 – 19.55 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
20.00 – 20.45 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
17.10.2020 8.00 – 8.45 Zajęcia praktyczne(Pawlonka M.)
8.50 – 9.35 Zajęcia praktyczne(Pawlonka M.)
9.40 – 10.25 Zajęcia praktyczne (Starzewski M.)
10.30 – 11.15 Zajęcia praktyczne (Starzewski M.)
11.20 – 12.05 Zajęcia praktyczne (Starzewski M.)
 
 
 
Plan III zjazdu I edycji KKZ ROL.04
16.10.2020 15.00 – 15.45 Przepisy ruchu T (Mateńko K.)
15.50 – 16.35 Przepisy ruchu T (Mateńko K.)
16.40 – 17.25 Przepisy ruchu T (Mateńko K.)
17.30 – 18.15 Przepisy ruchu T (Mateńko K.)
18.20 – 19.05 Przepisy ruchu T (Mateńko K.)
19.10 – 19.55 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
20.00 – 20.45 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
17.10.2020 8.00 – 8.45 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
8.50 – 9.35 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
9.40 – 10.25 Przepisy ruchu T (Mateńko K.)
10.30 – 11.15 Przepisy ruchu T (Mateńko K.)
11.20 – 12.05 BHP w rolnictwie ( Łęczycka B.)
12.10 – 12.55 BHP w rolnictwie ( Łęczycka B.)
13.00 – 13.45 BHP w rolnictwie ( Łęczycka B.)
13.50 – 14.35 BHP w rolnictwie ( Łęczycka B.)
14.40 – 15.25 BHP w rolnictwie ( Łęczycka B.)

Plan XXIV zjazdu _I_edycja_KKZ_RL.3 (zmiana)

Plan XXIV zjazdu _I_edycja_KKZ_RL.3

22.10.2020 17.30 – 18.15 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)
18.20 – 19.05 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)
19.10 – 19.55 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)
20.00 – 20.45 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)
23.10.2020 15.00 – 15.45

Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)

Produkcja zwierzęca – zaj. prakt.(Grąbczewska A)

15.50 – 16.35

Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)

Produkcja zwierzęca – zaj. prakt. (Grąbczewska A)

16.40 – 17.25

Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)

Produkcja zwierzęca – zaj. prakt.(Grąbczewska A)

17.30 – 18.15

Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)

Produkcja zwierzęca – zaj. prakt. (Grąbczewska A)

18.20 – 19.05

Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)

Mechanizacja w rolnictwie – zaj. prakt.. (Mateńko K.)

19.10 – 19.55 Mechanizacja w rolnictwie – zaj. prakt.. (Mateńko K.)
20.00 – 20.45 Mechanizacja w rolnictwie – zaj. prakt.. (Mateńko K.)
24.10.2020 8.00 – 8.45 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)
8.50 – 9.35

Produkcja zwierzęca – zaj. prakt.(Grąbczewska A)

Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)

9.40 – 10.25

Produkcja zwierzęca – zaj. prakt.(Grąbczewska A)

Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)

10.30 – 11.15 Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
11.20 – 12.05 Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
12.10 – 12.55 Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
13.00 – 13.45 Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
13.50 – 14.35 Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
14.40 – 15.25 Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)

Uwaga. Przypomnienie. Zajęcia praktyczne odbywają się stacjonarnie natomiast teoretyczne zdalnie.

Plan XXIII zjazdu _I_edycja_KKZ_RL.3

Plan XXIII zjazdu _I_edycja_KKZ_RL.3

15.10.2020 15.00 – 15.45 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)
15.50 – 16.35 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)
16.40 – 17.25 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)
17.30 – 18.15 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)
18.20 – 19.05 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)
19.10 – 19.55 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)
20.00 – 20.45 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)
 16.10.2020 15.00 – 15.45 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
15.50 – 16.35 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
16.40 – 17.25 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
17.30 – 18.15 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
18.20 – 19.05 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
19.10 – 19.55 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)
20.00 – 20.45 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)
17.10.2020 8.00 – 8.45

Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)

Mechanizacja w rolnictwie – zaj. prakt.. (Mateńko K.)

8.50 – 9.35

Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)

Mechanizacja w rolnictwie – zaj. prakt.. (Mateńko K.)

9.40 – 10.25

Produkcja roślinna (Pawlonka M.)

Produkcja roślinna- zaj prakt. (Pawlonka M.)

10.30 – 11.15

Produkcja roślinna (Pawlonka M.)

Produkcja roślinna- zaj prakt. (Pawlonka M.)

11.20 – 12.05

Produkcja roślinna (Pawlonka M.)

Produkcja roślinna- zaj prakt. (Pawlonka M.)

12.10 – 12.55

Produkcja roślinna (Pawlonka M.)

Produkcja roślinna- zaj prakt. (Pawlonka M.)

13.00 – 13.45

Produkcja roślinna (Pawlonka M.)

Produkcja roślinna- zaj prakt. (Pawlonka M.)

13.50 – 14.35

Produkcja roślinna (Pawlonka M.)

Produkcja roślinna- zaj prakt. (Pawlonka M.)

14.40 – 15.25

Produkcja roślinna (Pawlonka M.)

Produkcja roślinna- zaj prakt. (Pawlonka M.)

Plan XXII zjazdu _I_edycja_KKZ_RL.3

 

Plan XXII zjazdu _I_edycja_KKZ_RL.3

08.10.2020 15.00 – 15.45 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)
15.50 – 16.35 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)
16.40 – 17.25 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)
17.30 – 18.15 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)
18.20 – 19.05 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)
19.10 – 19.55 Produkcja zwierzęca – zaj. prakt.(Grąbczewska A)
20.00 – 20.45 Produkcja zwierzęca – zaj. prakt. (Grąbczewska A)
 09.10.2020 15.00 – 15.45 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)
15.50 – 16.35 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)
16.40 – 17.25 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)
17.30 – 18.15 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)
18.20 – 19.05 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)
19.10 – 19.55 Produkcja zwierzęca – zaj. prakt.(Grąbczewska A)
20.00 – 20.45 Produkcja zwierzęca – zaj. prakt. (Grąbczewska A)
10.10.2020 8.00 – 8.45 Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
8.50 – 9.35 Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
9.40 – 10.25 Mechanizacja w rolnictwie – zaj. prakt.. (Mateńko K.)
10.30 – 11.15 Mechanizacja w rolnictwie – zaj. prakt.. (Mateńko K.)
11.20 – 12.05 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
12.10 – 12.55 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
13.00 – 13.45 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
13.50 – 14.35 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
14.40 – 15.25 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)

Plan XXI zjazdu _I_edycja_KKZ_RL.3

Plan XXI zjazdu _I_edycja_KKZ_RL.3

01.10.2020 15.00 – 15.45 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)
15.50 – 16.35 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)
16.40 – 17.25 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)
17.30 – 18.15 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)
18.20 – 19.05 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)
19.10 – 19.55 Produkcja zwierzęca – zaj. prakt.(Grąbczewska A)
20.00 – 20.45 Produkcja zwierzęca – zaj. prakt. (Grąbczewska A)
 02.10.2020 15.00 – 15.45 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)
15.50 – 16.35 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)
16.40 – 17.25 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)
17.30 – 18.15 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
18.20 – 19.05 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
19.10 – 19.55 Mechanizacja w rolnictwie – zaj. prakt.. (Mateńko K.)
20.00 – 20.45 Mechanizacja w rolnictwie – zaj. prakt.. (Mateńko K.)
03.10.2020 8.00 – 8.45 Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
8.50 – 9.35 Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
9.40 – 10.25 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
10.30 – 11.15 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
11.20 – 12.05 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
12.10 – 12.55 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
13.00 – 13.45 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
13.50 – 14.35 Produkcja roślinna- zaj prakt. (Pawlonka M.)
14.40 – 15.25 Produkcja roślinna- zaj prakt. (Pawlonka M.)

Plan II zjazdu I edycji KKZ ROL.04

Plan II zjazdu I edycji KKZ ROL.04

2.10.2020 15.00 – 15.45 BHP w rolnictwie ( Łęczycka B.)
15.50 – 16.35 BHP w rolnictwie ( Łęczycka B.)
16.40 – 17.25 Język obcy zaw. angielski (Kuszneruk B.)
17.30 – 18.15 Język obcy zaw. angielski (Kuszneruk B.)
18.20 – 19.05 Język obcy zaw. angielski (Kuszneruk B.)
19.10 – 19.55 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
20.00 – 20.45 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
3.10.2020 8.00 – 8.45 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
8.50 – 9.35 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
9.40 – 10.25 Mechanizacja w rolnictwie (Starzewski M.)
10.30 – 11.15 Mechanizacja w rolnictwie (Starzewski M.)
11.20 – 12.05 Mechanizacja w rolnictwie (Starzewski M.)
12.10 – 12.55 Mechanizacja w rolnictwie (Starzewski M.)
13.00 – 13.45 Przepisy ruchu T (Mateńko K.)
13.50 – 14.35 Przepisy ruchu T (Mateńko K.)
14.40 – 15.25 Przepisy ruchu T (Mateńko K.)

Plan I zjazdu _I_edycja_KKZ_ROL.04

Plan I zjazdu _I_edycja_KKZ_ROL.04

 

25.09.2020 15.00 – 15.45 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
15.50 – 16.35 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
16.40 – 17.25 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
17.30 – 18.15 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
18.20 – 19.05 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
19.10 – 19.55 Język obcy zaw. angielski (Kuszneruk B.)
20.00 – 20.45 Język obcy zaw. angielski (Kuszneruk B.)
26.09.2020 8.00 – 8.45 Język obcy zaw. angielski (Kuszneruk B.)
8.50 – 9.35 Język obcy zaw. angielski (Kuszneruk B.)
9.40 – 10.25 Mechanizacja w rolnictwie (Starzewski M.)
10.30 – 11.15 Mechanizacja w rolnictwie (Starzewski M.)
11.20 – 12.05 Mechanizacja w rolnictwie (Starzewski M.)
12.10 – 12.55 Mechanizacja w rolnictwie (Starzewski M.)
13.00 – 13.45 BHP w rolnictwie ( Łęczycka B.)
13.50 – 14.35 BHP w rolnictwie ( Łęczycka B.)
14.40 – 15.25 BHP w rolnictwie ( Łęczycka B.)

Plan XX zjazdu _I_edycja_KKZ_RL.3

Plan XX zjazdu _I_edycja_KKZ_RL.3

24.09.2020 15.00 – 15.45 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)
15.50 – 16.35 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)
16.40 – 17.25 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)
17.30 – 18.15 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)
18.20 – 19.05 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)
19.10 – 19.55 Produkcja zwierzęca – zaj. prakt.(Grąbczewska A)
20.00 – 20.45 Produkcja zwierzęca – zaj. prakt. (Grąbczewska A)
 25.09.2020 15.00 – 15.45 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)
15.50 – 16.35 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)
16.40 – 17.25 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)
17.30 – 18.15 Produkcja zwierzęca – zaj. prakt. (Grąbczewska A)
18.20 – 19.05 Produkcja zwierzęca – zaj. prakt. (Grąbczewska A)
19.10 – 19.55 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
20.00 – 20.45 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
26.09.2020 8.00 – 8.45 Mechanizacja w rolnictwie – zaj. prakt.. (Mateńko K.)
8.50 – 9.35 Mechanizacja w rolnictwie – zaj. prakt.. (Mateńko K.)
9.40 – 10.25 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
10.30 – 11.15 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
11.20 – 12.05 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
12.10 – 12.55 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
13.00 – 13.45 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
13.50 – 14.35 Produkcja roślinna- zaj prakt. (Pawlonka M.)
14.40 – 15.25 Produkcja roślinna- zaj prakt. (Pawlonka M.)

Plan XIX zjazdu _I_edycja_KKZ_RL.3

Plan XIX zjazdu _I_edycja_KKZ_RL.3

17.09.2020 15.00 – 15.45 Mechanizacja w rolnictwie – zaj. prakt.. (Mateńko K.)
15.50 – 16.35 Mechanizacja w rolnictwie – zaj. prakt.. (Mateńko K.)
16.40 – 17.25 Mechanizacja w rolnictwie – zaj. prakt.. (Mateńko K.)
17.30 – 18.15 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)
18.20 – 19.05 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)
19.10 – 19.55 Produkcja zwierzęca – zaj. prakt.(Grąbczewska A)
20.00 – 20.45 Produkcja zwierzęca – zaj. prakt. (Grąbczewska A)
 18.09.2020 15.00 – 15.45 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)
15.50 – 16.35 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)
16.40 – 17.25 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)
17.30 – 18.15 Produkcja zwierzęca – zaj. prakt.(Grąbczewska A)
18.20 – 19.05 Produkcja zwierzęca – zaj. prakt. (Grąbczewska A)
19.10 – 19.55 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
20.00 – 20.45 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
19.09.2020 8.00 – 8.45 Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
8.50 – 9.35 Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
9.40 – 10.25 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
10.30 – 11.15 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
11.20 – 12.05 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
12.10 – 12.55 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
13.00 – 13.45 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
13.50 – 14.35 Produkcja roślinna- zaj prakt. (Pawlonka M.)
14.40 – 15.25 Produkcja roślinna- zaj prakt. (Pawlonka M.)

Plan XVIII zjazdu _I_edycja_KKZ_RL.3

Plan XVIII zjazdu _I_edycja_KKZ_RL.3

10.09.2020 15.00 – 15.45 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)
15.50 – 16.35 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)
16.40 – 17.25 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)
17.30 – 18.15 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)
18.20 – 19.05 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)
19.10 – 19.55 Produkcja zwierzęca – zaj. prakt.(Grąbczewska A)
20.00 – 20.45 Produkcja zwierzęca – zaj. prakt. (Grąbczewska A)
 11.09.2020 15.00 – 15.45 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)
15.50 – 16.35 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)
16.40 – 17.25 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)
17.30 – 18.15 Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
18.20 – 19.05 Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
19.10 – 19.55 Mechanizacja w rolnictwie – zaj. prakt.. (Mateńko K.)
20.00 – 20.45 Mechanizacja w rolnictwie – zaj. prakt.. (Mateńko K.)
12.09.2020 8.00 – 8.45 Produkcja zwierzęca – zaj. prakt.(Grąbczewska A)
8.50 – 9.35 Produkcja zwierzęca – zaj. prakt. (Grąbczewska A)
9.40 – 10.25 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
10.30 – 11.15 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
11.20 – 12.05 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
12.10 – 12.55 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
13.00 – 13.45 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
13.50 – 14.35 Produkcja roślinna- zaj prakt. (Pawlonka M.)
14.40 – 15.25 Produkcja roślinna- zaj prakt. (Pawlonka M.)

Plan XVII zjazdu _I_edycja_KKZ_RL.3

Plan XVII zjazdu _I_edycja_KKZ_RL.3

03.09.2020 15.00 – 15.45 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)
15.50 – 16.35 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)
16.40 – 17.25 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)
17.30 – 18.15 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)
18.20 – 19.05 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)
19.10 – 19.55 Produkcja zwierzęca – zaj. prakt.(Grąbczewska A)
20.00 – 20.45 Produkcja zwierzęca – zaj. prakt. (Grąbczewska A)

04.09.2020

15.00 – 15.45 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)
15.50 – 16.35 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)
16.40 – 17.25 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)
17.30 – 18.15 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)
18.20 – 19.05 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)
19.10 – 19.55 Produkcja zwierzęca – zaj. prakt.(Grąbczewska A)
20.00 – 20.45 Produkcja zwierzęca – zaj. prakt. (Grąbczewska A)
05.09.2020 8.00 – 8.45 Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
8.50 – 9.35 Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
9.40 – 10.25 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
10.30 – 11.15 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
11.20 – 12.05 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
12.10 – 12.55 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
13.00 – 13.45 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
13.50 – 14.35 Produkcja roślinna- zaj prakt. (Pawlonka M.)
14.40 – 15.25 Produkcja roślinna- zaj prakt. (Pawlonka M.)

Uwaga. Wracamy do zjazdów stacjonarnych.

Plan XVI zjazdu _I_edycja_KKZ_RL.3

Plan XVI zjazdu _I_edycja_KKZ_RL.3

19.06.2020 15.00 – 15.45 Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt. (Woliński G.)
15.50 – 16.35 Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt. (Woliński G.)
16.40 – 17.25 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G.)
17.30 – 18.15 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G.)
18.20 – 19.05 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
19.10 – 19.55 Produkcja roślinna- zaj. prakt. (Pawlonka M.)
20.00 – 20.45 Produkcja roślinna- zaj prakt. (Pawlonka M.)
20.06.2020 8.00 – 8.45 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
8.50 – 9.35 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
9.40 – 10.25 Przepisy ruchu drogowego kat.T (Mateńko K.) EGZAMIN
10.30 – 11.15 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G.)
11.20 – 12.05 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G.)
12.10 – 12.55 Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt. (Woliński G.)
13.00 – 13.45 Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt. (Woliński G.)
13.50 – 14.35 Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt. (Woliński G.)
14.40 – 15.25 Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt. (Woliński G.)

Plan XV zjazdu _I_edycja_KKZ_RL.3

Plan XV zjazdu _I_edycja_KKZ_RL.3

04.06.2020 15.00 – 15.45 Przepisy ruchu drogowego kat.T (Mateńko K.)
15.50 – 16.35 Przepisy ruchu drogowego kat.T (Mateńko K.)
16.40 – 17.25 Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt. (Woliński G)
17.30 – 18.15 Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt. (Woliński G)
05.06.2020 15.00 – 15.45 Produkcja roślinna.(Pawlonka M.)
15.50 – 16.35 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)

16.40 – 17.25 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
17.30 – 18.15 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
18.20 – 19.05 Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt. (Woliński G)
19.10 – 19.55 Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt. (Woliński G)
20.00 – 20.45 Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt. (Woliński G)
06.06.2020 8.00 – 8.45 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)
8.50 – 9.35 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.) - EGZAMIN
9.40 – 10.25 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
10.30 – 11.15 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
11.20 – 12.05 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
12.10 – 12.55 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
13.00 – 13.45 Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt. (Woliński G)
13.50 – 14.35 Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt. (Woliński G)
14.40 – 15.25 Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt. (Woliński G)

Plan XIV zjazdu _I_edycja_KKZ_RL.3

Plan XIV zjazdu _I_edycja_KKZ_RL.3

21.05.2020 15.00 – 15.45 Przepisy ruchu drogowego kat.T (Mateńko K.)
15.50 – 16.35 Przepisy ruchu drogowego kat.T (Mateńko K.)
16.40 – 17.25 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
17.30 – 18.15 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
18.20 – 19.05 Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt. (Woliński G)
19.10 – 19.55 Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt. (Woliński G)
22.05.2020 15.00 – 15.45 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)
15.50 – 16.35 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)

16.40 – 17.25 Produkcja roślinna- zaj prakt. (Pawlonka M.)
17.30 – 18.15 Produkcja roślinna- zaj prakt. (Pawlonka M.)
18.20 – 19.05 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
19.10 – 19.55 Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt. (Woliński G)
20.00 – 20.45 Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt. (Woliński G)
23.05.2020 8.00 – 8.45 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)
8.50 – 9.35 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)
9.40 – 10.25 Produkcja zwierzęca – zaj. prakt.(Grąbczewska A)
10.30 – 11.15 Produkcja zwierzęca – zaj. prakt. (Grąbczewska A)
11.20 – 12.05 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
12.10 – 12.55 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
13.00 – 13.45 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
13.50 – 14.35 Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt. (Woliński G)
14.40 – 15.25 Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt. (Woliński G)

Plan XIII zjazdu _I_edycja_KKZ_RL.3

Plan XIII zjazdu _I_edycja_KKZ_RL.3

14.05.2020 15.00 – 15.45 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)
15.50 – 16.35 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)
16.40 – 17.25 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
17.30 – 18.15 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
18.20 – 19.05 Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt. (Woliński G)
19.10 – 19.55 Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt. (Woliński G)
15.05.2020 15.00 – 15.45 Przepisy ruchu drogowego kat.T (Mateńko K.)
15.50 – 16.35 Przepisy ruchu drogowego kat.T (Mateńko K.)

16.40 – 17.25 Produkcja zwierzęca – zaj. prakt. (Grąbczewska A)
17.30 – 18.15 Produkcja zwierzęca – zaj. prakt.(Grąbczewska A)
18.20 – 19.05 Produkcja zwierzęca – zaj. prakt. (Grąbczewska A)
19.10 – 19.55 Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt. (Woliński G)
20.00 – 20.45 Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt. (Woliński G)
16.05.2020 8.00 – 8.45 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
8.50 – 9.35 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
9.40 – 10.25 BHP w rolnictwie ( Łęczycka B.)-EGZAMIN
10.30 – 11.15 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)
11.20 – 12.05 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)
12.10 – 12.55 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
13.00 – 13.45 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
13.50 – 14.35 Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt. (Woliński G)
14.40 – 15.25 Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt. (Woliński G)

Plan XII zjazdu _I_edycja_KKZ_RL.3

Plan XII zjazdu _I_edycja_KKZ_RL.3

07.05.2020 15.00 – 15.45 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)
15.50 – 16.35 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)
16.40 – 17.25 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
17.30 – 18.15 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
18.20 – 19.05 Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt. (Woliński G)
19.10 – 19.55 Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt. (Woliński G)
08.05.2020 15.00 – 15.45 Przepisy ruchu drogowego kat.T (Mateńko K.)
15.50 – 16.35 Przepisy ruchu drogowego kat.T (Mateńko K.)

16.40 – 17.25 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)
17.30 – 18.15 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)
18.20 – 19.05 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
19.10 – 19.55 Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt. (Woliński G)
20.00 – 20.45 Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt. (Woliński G)
09.05.2020 8.00 – 8.45 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
8.50 – 9.35 Produkcja roślinna- zaj prakt. (Pawlonka M.)
9.40 – 10.25 Produkcja roślinna- zaj prakt. (Pawlonka M.)
10.30 – 11.15 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)
11.20 – 12.05 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)
12.10 – 12.55 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
13.00 – 13.45 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
13.50 – 14.35 Przepisy ruchu drogowego kat.T (Mateńko K.)
14.40 – 15.25 Przepisy ruchu drogowego kat.T (Mateńko K.)