>>> <<<NASI PARTNERZY>>><<<

ata car logo logo brofa carsed logo new male5(1) osm sieldce1

 

We have 47 guests and no members online

KONKURS „Moje ciasto świąteczne” - kl. 2TŻg

konkurs ciast 2tżg             Dnia 08.12.2020 r. w ramach zajęć praktycznych odbył się konkurs „Moje ciasto świąteczne”. Uczestniczyli w nim uczniowie zawodu „technik technologii żywności” klasy 2TŻg. Zadaniem uczniów było upieczenie dowolnego ciasta świątecznego i przesłanie dokumentacji produkcji oraz zdjęcia wyrobu gotowego. Jury - w składzie p. K. Bukowska, p. Milena Andrzejczyk i p. Ewa Zielińska - wyłoniły 3 najlepsze prace, które nagrodzone zostały ocenami celującymi, dyplomami oraz upominkami. Jury brało pod uwagę przede wszystkim estetykę zdjęcia, sposób udekorowania ciasta, pracochłonność, a także skrupulatność dokumentacji pracy. Poniżej werdykt:

I miejsce: Paulina Krasuska

II miejsce: Wiktoria Bareja

III miejsce: Wiktoria Dąbrowska

GALERIA NAGRODZONYCH CIAST

Serdecznie gratulujemy zwyciężczyniom i życzymy dalszych sukcesów!

DEKLARACJE MATURALNE - ABSOLWENCI

Informujemy, że absolwenci mogą składać deklaracje maturalne na egzamin w roku szkolnym 2020-2021 do dnia 07 lutego 2021r. Deklaracje można składać również w formie elektronicznej na adres sekretariat@zspnr4.com.pl zgodnie ze wzorem deklaracji 1a (załączniki tutaj).

 

Bardzo prosimy o wpisanie w temacie wiadomości - deklaracja maturalna.

Przypominamy, że absolwent ma obowiązek wniesienia opłaty za każdy egzamin, do którego przystępuje po raz trzeci. Obowiązek opłaty dotyczy także osób, które zamierzają przystąpić do egzaminu dodatkowego na poziomie rozszerzonym –tego samego, który zadeklarowali w poprzednich latach, ale nie przystąpili do niego.

UWAGA DYŻURY!!!

BIBLIOTEKA SZKOLNA - poniedziałek- piątek (14:00-16:00)

PSYCHOLOG - poniedziałek, wtorek (14:00-16:00)

PEDAGOG SZKOLNY- środa, czwartek (14:00-16:00)

 

Światowy Dzień Wolontariatu

 

caritas siedlce

"Człowiek jest wspaniałą istotą nie z powodu dóbr, które posiada ale jego czynów.
Nie ważne jest to co się ma, ale czym się dzieli z innymi"

św. Jan Paweł II


Drodzy Wolontariusze,
5 grudnia obchodziliśmy Światowy Dzień Wolontariatu, w tym trudnym dla wszystkich czasie zachęcam popatrzcie wokół siebie. Być może trzeba komuś potrzebującemu zrobić zakupy, może pomóc w codziennych pracach, a może tylko i aż tylko, posiedzieć i wysłuchać.
Wolontariat jest dla ludzi, którzy są wrażliwi na innych, a przede wszystkim nie lubią się nudzić, chcą nie tylko przeżyć życie ale też nadać mu ten szczególny, głębszy wymiar.

Zachęcam spróbujcie nawet jeśli się wahacie.

Czasem warto zaryzykować.

s. Jolanta Kaczyńska