>>> <<<NASI PARTNERZY>>><<<

ata car logo logo brofa carsed logo new male5(1) osm sieldce1  


logoAP  moscibrodu   zakatek    

 

We have 33 guests and no members online

 

 

ofedu

Remont internatu ZSP Nr 4 na finiszu .

  NOWY Internat   

Od sierpnia 2021 roku w budynku internatu realizowane jest zadanie pn. „Termomodernizacja internatu przy ZSP Nr 4 w Siedlcach" współfinansowane z budżetu Województwa Mazowieckiego  w ramach instrumentu wsparcia zadań ważnych dla równomiernego rozwoju województwa mazowieckiego i wsparciu Urzędu Miasta Siedlce .

   Prace remontowe powoli zbliżają się ku końcowi i być może jeszcze w styczniu mieszkańcy naszego internatu będą mogli zamieszkać w komfortowych warunkach . Zakres prac był bardzo obszerny i obejmował generalny remont wewnątrz budynku wraz z całą infrastrukturą co i elektryczną wewnątrz budynku oraz na zewnątrz termomodernizację ścian i stropu łącznie z nowym pokryciem dachu . Teraz budynek internatu pięknie wpisuje się w otoczenie i sąsiedztwo obiektów  SOSZW i MODR w Siedlcach .

   Jesteśmy szczęśliwi , że po wielu latach starań  udało się zrealizować tę inwestycję  i składamy za to podziękowania na ręce Marszałka Województwa Mazowieckiego                     Pana Adama Struzika i Prezydenta Miasta Siedlce Pana Andrzeja Sitnika .

                                                                                                                                                                                                         Leszek Rozbicki

"The Elements" na koncercie w Cafe Fryderyk

269946223 1310249029399407 797472739910041993 n

FILM

Pozostając jeszcze w wyjątkowym, świątecznym klimacie, nasz szkolny zespół "The Elements" wystąpił 30 grudnia u boku zespołu "Niekompletni" w koncercie charytatywnym na rzecz podopiecznych Siedleckiego Domowego Hospicjum dla Dzieci. Wydarzenie odbyło się na scenie Cafe Fryderyk w Siedlcach. To był magiczny czas przy wspólnym śpiewaniu kolęd.A przyświecało mu hasło Siedleckiego Hospicjum dla Dzieci „niech liczy się każdy dzień”. Nasz zespół "The Elements" zaśpiewał utwory "Jest taki dzień","Gloria" oraz kolędy "Wśród nocnej ciszy", "Pójdźmy wszyscy do stajenki", " W żłobie leży". Przedsięwzięcie spotkało się z niezwykle ciepłym i życzliwym przyjęciem wśród licznie zgromadzonej publiczności. Cieszymy się, że swoim występem mogliśmy rozweselić wiele serc, a przede wszystkim pomóc podopiecznym Hospicjum.

 

Read more: "The Elements" na koncercie w Cafe Fryderyk

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU NA EKO-OZDOBĘ CHOINKOWĄ.

W grudniu został zorganizowany konkurs świąteczny dla wszystkich uczniów naszej szkoły, którego celem było:

- rozpowszechnianie wiedzy z zakresu ekologii.

- rozwijanie wśród młodzieży właściwego wzorca zachowań i postaw sprzyjających dbaniu o przyrodę.

- pobudzanie aktywności twórczej.

- utrwalanie, przekazywanie tradycji Świąt Bożego Narodzenia.

- wspieranie i promocja młodych talentów.

    Komisja konkursowa zgromadzona 16 grudnia miała za zadanie wybrać zwycięskie eko-ozdoby choinkowe. Wpłynęło 11 ozdób choinkowych. Zadnie to było niezmiernie trudne, gdyż wszystkie prace były bardzo kreatywne, pomysłowo wykonane i niepowtarzalne w swoim rodzaju.

Ostatecznie wyróżniono zwycięzców:

KONKURS EKO OZDOBA

 więcej zdjęć

Gratulujemy !!!

Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział w konkursie. Uczestnicy otrzymają pochwały i oceny celujące, a zwycięzcy otrzymają dodatkowo nagrody książkowe.


Organizatorzy:
Barbara Rozbicka
Magda Pastor

Życzenia

Boże Narodzenie1 2021

Zaproszenie!!!

FRYDERYK