>>> <<<NASI PARTNERZY>>><<<

ata car logo logo brofa carsed logo new male5(1) osm sieldce1

We have 35 guests and no members online

Widzę, Rozmawiam, Reaguję...

IMG 20191120 WA0001

 

Młodzież klasy 2TŻ (tug) wraz z opiekunem p.Katarzyną Konopką uczestniczyła w konferencji Widzę-Rozmawiam-Reaguję. Warsztaty były poświęcone problematyce współczesnej młodzieży oraz czyhających na nią zagrożeniach współczesnego świata. Uczniowie zdobyli konieczną wiedzę, jak ustrzec się niebezpieczeństwu płynącemu z dostepu do Internetu, jak być człowiekiem wolnym, bez nałogów. Całość uwieńczyła wspólna fotografia z otrzymamymi certyfikatami.

IMG 20191120 WA0000

Dzień Życzliwości

21 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, dzień dobrych uczynków i pozytywnych emocji. W związku z tym uruchamiamy Szkolną Pocztę Pozdrowień i Życzliwości. W środę (20.11) oraz czwartek (21.11) na Świetlicy Szkolnej dostępna będzie skrzynka, do której można wrzucać kartki z pozdrowieniami, życzliwymi słowami dla koleżanek, kolegów, nauczycieli, pracowników szkoły. Wyślij kartkę do osoby, której chcesz powiedzieć coś miłego i zobaczyć uśmiech na jej twarzy. Na kartce napisz wyraźnie imię, nazwisko i klasę osoby, której chcesz wysłać pozdrowienia. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w akcji UŚMIECH ZA UŚMIECH. Kartki będą wręczane 21 listopada!!!.
21 listopada przychodzimy do szkoły ubrani z elementami żółtego koloru. Podarujmy sobie trochę uśmiechu, życzliwości, ciepła i optymizmu.
Samorząd Szkolny

Mamy szkolnego Mistrza Czytania!

mistrzczytania2019 

W dniu 18 listopada 2019 roku odbyła się V edycja międzyklasowego konkursu bibliotecznego pt. „Mistrz Czytania” zorganizowanego przez panią Anetę Kalinowską i panią Milenę Rozbicką. 

W konkursie wzięli udział chętni uczniowie z klas I LOg, I TŻg, I TWg, I TM8, I LO8, I TK 8, II TŻ, III TK i III LO. Każdy z uczestników (miał za zadanie przeczytać jak najpiękniej potrafi przygotowany przez siebie fragment prozy (około 2 min.) przed widownią (uczniami z klas I TM8 i III TK). 

Read more: Mamy szkolnego Mistrza Czytania!

ZEBRANIE Z RODZICAMI

20 listopada br (środa) o godz. 16:00

odbędą się zebrania z rodzicami

W tym dniu pełnią dyżur wszyscy nauczyciele ZSP NR 4, pedagog i psycholog szkolny

w godzinach 16:00-18:00

Przydział sal poniżej

 

Przydział sal
Sala Klasa Wychowawca
7 I LO8 M. Przytuła
39 I LOg M. Szymaniuk-Kruk
50 II LO B. Rozbicka
38 III LO A. Wideńska
51 I TK8 B. Gryciuk
44 I TKg B. Wojciechowska
W3 II TK K. Syczewska
W8 III TK K. Bukowska
W4 IV TK M. Dobosz
26 I TW8 D. Socik
W1 I TWg M. Stański
41 II TW A. Pachecka
W7 III TW E. Wróbel
30 IV TW M. Dziendzikowska
29 I TŻ8 A.Borkowska
40 I TŻg M. Chojecka
37 II TŻ E. Kassjaniuk
11 III TŻ K. Ozdoba
27 IV TŻ M. Andrzejczyk
28 I TM8 K. Troć
W6 I Zb8 M. Mielecki
24 I Zbg M. Sobolewski
36 II Zb M. Kleszczyńska-Fertykowska
W2 III Zb A. Chmielak

 

"ZWOLNIENI Z TEORII" dla maturzystow ZSP NR4

 
2
W piątek-15 listopada br odbyło się spotkanie dotyczące Ogólnopolskiej Olimpiady Zwolnieni z Teorii, w której uczniowie biorą udział, poprzez zrobienie projektów społecznych. Fundacja Zwolnieni z Teorii stworzyła program dla tegorocznych maturzystów, którzy robiąc projekt w tej edycji olimpiady mają okazję dostać się na rozmowy rekrutacyjne w firmach zrzeszonych w ABSL, takich jak Google, Citi, BNP Paribas.

Read more: "ZWOLNIENI Z TEORII" dla maturzystow ZSP NR4 

„Szkoła do hymnu!”

 

IMG 4362

W piątek, 8 listopada, nasza Szkoła włączyła się w akcję „Szkoła do hymnu!”. Cała społeczność szkolna o symbolicznej godz. 11:11 odśpiewania 4-zwrotkowy „Mazurek Dąbrowskiego”.

"11 listopada to szczególna data dla każdego Polaka. Tego dnia czcimy bohaterstwo, waleczność i męstwo naszych przodków, dzięki którym Polska po 123 latach niewoli wróciła na mapę Europy. Wyrażamy radość z tego, że żyjemy w wolnym i suwerennym kraju" – napisał w liście do dyrektorów szkół minister Dariusz Piontkowski.

Read more: „Szkoła do hymnu!”

Program stypendialny „Skrzydła”

Caritas Diecezji Siedleckiej prowadzi nabór do Programu Stypendialnego „Skrzydła”, który ma na celu wsparcie młodzieży w zaspokojeniu podstawowych potrzeb umożliwiających edukację na odpowiednim poziomie.

Program służy finansowemu i rozwojowemu wsparciu młodzieży, której edukacja jest zagrożona przez trudną sytuacją materialną lub ciężką sytuację losową.

Wsparcie w ramach Programu „Skrzydła” polega na  dofinansowaniu wycieczek, wyjazdów lub wydarzeń kulturalnych. Dzięki udzielonej pomocy uczniowie mogliby  uczęszczać na zajęcia pozalekcyjne, sportowe lub skorzystać z korepetycji.

Roczna kwota stypendium wynosi 1500zł. Wnioski można składać do 30-ego listopada 2019r.

Więcej informacji na stronie  www.siedlce.caritas.pl

 

Read more: Program stypendialny „Skrzydła”