>>> <<<NASI PARTNERZY>>><<<

ata car logo logo brofa carsed logo new male5(1) osm sieldce1

 

We have 26 guests and no members online

Międzynarodowy Dzień Poezji - podsumowanie.

21 marca w Naszej Szkole obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Poezji. Uczniowie włączyli się w "Wagary z Poezją". Zapraszamy do obejrzenia prezentacji na ten temat.   
dzien poezji

DZIEŃ POEZJI- prezentacja

21 marca- Międzynarodowy Dzień Poezji

W związku z Międzynarodowym Dniem Poezji obchodzonym 21 marca zapraszamy do włączenia się w zaproponowane przedsięwzięcia. Jeśli poezja gra Ci w duszy, lubisz czytać wiersze, zastanawiać się "co poeta miał na myśli",sam piszesz wiersze i chcesz się nimi podzielić z innymi- daj się ponieść poezji i weź udział w "Wagarach z poezją".
f1b8c5c9 d81e 4219 8594 c8dc87c70209

"Baczyński" w naszej szkole

W 2021 roku obchodzimy setną rocznicę urodzin Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Z tej okazji Nasza Szkoła włączyła się w realizację Ogólnopolskiego Projektu "Baczyński". Na poniższym plakacie znajdują się propozycje działań, jakie zamierzamy zrealizować. Zachęcamy wszystkich do aktywnego udziału w projekcie. Szczegółowych informacji udzielają Panie Polonistki.

Baczyński

 

Dzień Patrona w ZSP Nr 4

Z przyjemnością informujemy, że konkursy organizowane w naszej szkole z okazji Dnia Patrona Szkoły – Kaziki 2021 zostały rozstrzygnięte.

Czasy wyjątkowe, więc tegoroczne Kaziki również przebiegały inaczej niż
zazwyczaj. Odkryliśmy wiele nowych talentów, przybliżyliśmy uczniom postać
patrona i co najważniejsze dobrze się wspólnie bawiliśmy. Z wielkim zainteresowaniem oglądaliśmy kreatywne pomysły uczniów naszej szkoły i ich zmagania plastyczne, kulinarne, literackie i sportowe.

Ogromnie cieszy nas aktywny udział dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych
które przystąpiły do konkursów w trzech konkurencjach.

LAUREACI KONKURSÓW

Kaziki2021

KAZIKI 2021- DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNĄ ZABAWĘ