>>> <<<NASI PARTNERZY>>><<<

ata car logo logo brofa carsed logo new male5(1) osm sieldce1

We have 10 guests and no members online

Nasza spadochroniarka.

 

Poniżej wspomnienie Aleksandry Wiercinskiej- uczennicy klasy mundurowej, która skakała ze spadochronem. I choć skakanie bez spadochronu chyba jest trudniejsze, to i tak wyczyn Oli wymagał wiele odwagi.

Read more: Nasza spadochroniarka.

Pozdrowienia z Portugalii!!

Pozdrowienia z Portugalii!!

Kto wygra mecz?

Grupa szesnastu uczniów Naszej S
zkoły uczestniczy w stażu zawodowym w Portugalii w ramach projektu Erasmus+. Pierwszy dzień stażu spędziliśmy w historycznym centrum Lizbony. Punktem docelowym była Apulia -urokliwa miejscowość nad oceanem. To stąd nasi uczniowie wyjeżdżają do pracy w gospodarstwie ogrodniczym Pana Fernanda. Wszyscy zakwaterowani jesteśmyw Centro Social João Paulo II. Pogoda przepiękna.Zwiedziliśmy już historyczną część Lizbony a także odbyliśmy krótką wycieczkę po Barcelos.

Read more: Pozdrowienia z Portugalii!!

Pozdrowienia ze słonecznej Italii!

Już od tygodnia 16-osobowa grupa uczniów z naszej szkoły przebywa w Spoleto w ramach projektu Erasmus+. Młodzieży towarzyszą także nauczyciele – p. Barbara Gryciuk i p. Katarzyna Konopka. Uczniowie pracują kilka godzin dziennie: rolnicy w gospodarstwie,  ogrodnicy i architekci krajobrazu w centrum ogrodniczym, a technicy technologii żywności w hotelach i restauracjach.

 

Mimo wielu zajęć mamy także czas na wycieczki krajoznawcze. Na razie poznajemy najbliższą okolicę i podziwiamy lokalne zabytki.

Stażyści i opiekunowie

zdjęcia na fb

DZIEWCZYNA ZE SPADOCHRONEM

      Kobieta skacząca ze spadochronem – to jeszcze rzadkość w naszych czasach. 16-letnia dziewczyna, uczennica I klasy liceum ze spadochronem na plecach – to unikat na skalę kraju. Mamy taki „rodzynek” w naszej szkole – Aleksandra Wiercińska z I klasy mundurowej LO ZSP 4 oddała właśnie 3 skoki z wysokości 1200 metrów. Bezpiecznie wylądowała i ... zaśpiewała na szkolnej akademii z okazji zakończenia roku szkolnego! Swój występ okrasiła efektownym, powietrznym szpagatem – już bez konieczności otwierania spadochronu...

    

Read more: DZIEWCZYNA  ZE  SPADOCHRONEM