>>> <<<NASI PARTNERZY>>><<<

ata car logo logo brofa carsed logo new male5(1) osm sieldce1

We have 36 guests and no members online

Kierownicy

Alina Krasuska

Kierownik Internatu ZSP Nr 4

25 794 33 56

 

Agnieszka Bulik

Kierownik gospodarczy

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

25 794 36 44

 

Kamila Bukowska

Kierownik Szkolenia Praktycznego

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.">25 794 36 52

Bicie rekordu we wspólnym czytaniu książek

27 września 2014 r. podczas Festiwalu Literatury Kobiecej "Pióro i Pazur" miało miejsce bicie rekordu we wspólnym czytaniu książek. Słuchacze i nauczyciele Centrum również włączyli się w tą akcję. Od poezji do prozy, od lektur szkolnych po ulubione książki - z takim zestawem chętni do bicia rekordu wyruszyli z placówki przed "Galerię Siedlce", gdzie miało miejsce to wspaniałe przedsięwzięcie

WięcejBicie rekordu we wspólnym czytaniu książek 

Dekoracje na Wszystkich Świętych.

Zanim w radio zaczną grać kolędy i w sklepach będzie można kupować stosy bąbek choinkowych uczniowie technikum architektury krajobrazu tworzą własnoręcznie dekoracje na groby zmarłych.

 Patrząc na małe i duże stroiki nie sposób zaprzeczyć, że naszym uczniom nie brakuje talentu. Oto kilka próbek zdolności artystycznych. Ewa jak zwykle pilnuje porządku. 

stroiki201301

 

Więcej zdjęć

 

Dni otwarte Rolnika

W dniach 6 oraz 11 i 12 kwietnia 2013 roku ZSP nr 4 odwiedzili liczni uczniowie gimnazjów. Podczas dni otwartych szkoły, mogli przyjrzeć się bliżej budynkowi i otoczeniu szkoły, pracy nauczycieli i uczniów naszej szkoły. 

Gimnazjaliści oprowadzani przez naszych uczniów obejrzeli prezentacje osiągnięć uczniów poszczególnych kierunków. Swoją pracą chwalili się uczniowie wszystkich kierunków- od mechanika, ogrodnika, rolnika poprzez kucharza i architekta. Niemałe zainteresowanie wzbudził „Kącik włoski’ zorganizowany przez uczniów, którzy wyjeżdżają na zagraniczną praktykę zawodową do Spoleto. Jak zwykle wzrok przyciągały ciekawe dekoracje. 

W tym roku były to również kompozycje wyróżnione w konkursie ikebany. Nasi goście  zapoznali się z ofertą edukacyjną szkoły również poprzez bezpośrednie rozmowy z nauczycielami, których odwiedzali na lekcjach, ku uciesze uczniów biorących w nich udział.Wszystkim zaangażowanym w promocję szkoły dziękujemy, a gości zapraszamy do nauki naszej szkole.

Read more: Dni otwarte Rolnika

Treningi strzeleckie

Zamiast tradycyjnie biegać dookoła stadionu,  chodzić na grzyby, czy siedzieć z wędką w oczekiwaniu na zabłąkaną rybę uczniowie klasy I LO próbują 

swoich sił w strzelaniu sportowym. Na zdjęciach ćwiczenia w strzelaniu z karabinka pneumatycznego w Klubie Strzelectwa Sportowego „Dragon”. Jak widać jest już skupienie, choć do dobrego wyniku jeszcze troszkę brakuje. Dzięki temu, że nie braknie optymizmu i wytrwałości dobre wyniki pojawią się niebawem.

Read more: Treningi strzeleckie

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4

im. Kazimierza Wielkiego

w Siedlcach

 ul. Bema 4

08-110 Siedlce

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

administrator strony This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

telefon:257943640

fax:257943641

WięcejKontakt

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

W dniach 19-20 kwietnia 2013r. odbyły się okręgowe eliminacje konkursu dla uczniów szkół rolniczych pod nazwą  „XXXVII Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych”. W piątek zawody rozpoczęły się od rozwiązania testu. Potem wszyscy wykonali zadania praktyczne. 

 

Read more: Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych