>>> <<<NASI PARTNERZY>>><<<

ata car logo logo brofa carsed logo new male5(1) osm sieldce1

 

We have 9 guests and no members online

Zajęcia w ramach innowacji pedagogicznej „Witamy w Japonii! – Nihon he youkoso!”

JAPONSKI

Od 1 października w naszej szkole odbywają się zajęcia z j. japońskiego
i japońskiej kultury, w ramach innowacji pedagogicznej „Nihon he youkoso! – Witamy w Japonii!”. Przedstawiamy zdjęcia z kilku pierwszych zajęć, podczas których uczniowie zapoznali się z podstawowymi wiadomościami na temat języka japońskiego, przedstawiali się i witali po japońsku oraz pisali pierwsze znaki, np. zapisywali swoje imiona w j. japońskim.  Zachęcamy uczniów naszej szkoły do udziału w zajęciach.

Klasy mundurowe na Combat Alert 2020

Uczniowie klas mundurowych uczestniczyli w dniach 2-4 października w szkoleniu zorganizowanym przez fundację Combat Alert.
Pilotażowo odbywało się ono z wykorzystaniem mobilnego punktu dydaktycznego. Wszyscy mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności i otrzymali vouchery na kwotę 85 zł. Najlepsi na kwoty 1200, 800 i 400 złotych.orzysz11

orzysz22

Więcej zdjęć 

Zebranie z rodzicami

Zebranie z Rodzicami klas pierwszych odbędzie się 23 września o godzinie 16-tej w sali gimnastycznej. Następnie Rodzice udadzą się do klas wraz z wychowawcami.

 

O godzinie 16.45 również w sali gimnastycznej odbędzie się zebranie przedstawicieli rodziców ze wszystkich klas w celu wyboru Rady Rodziców.

Ślubowanie klas I

Dnia 23.09.2020 odbyła się w szkole uroczystość Ślubowania klas pierwszych. W związku z pandemią i obowiązującymi zasadami higieny i bezpieczeństwa, uroczystość ta miała charakter bardzo symboliczny. Udział w niej wzięli tylko uczniowie klas pierwszych oraz przedstawiciele Dyrekcji i Kadry Pedagogicznej. Nasi młodsi koledzy i koleżanki złożyli ślubowanie na Sztandar Szkoły, które przyjął Pan Dyrektor. Część oficjalną przygotowali i poprowadzili uczniowie klasy 2 Log, pod opieką Pani Emilii Czarnockiej, natomiast za oprawę muzyczną dziękujemy Michałowi Jastrzębskiemu z klasy 2 Log i Karolinie Maciejuk z klasy 2 Tż8.
Serdecznie gratulujemy naszym Pierwszoklasistom! Życzymy samych sukcesów!

 

IMG 20200923 105203794

 

GALERIA 

Marzenia się spełniają

Z radością informujemy, że uczeń klasy 3 LO Patryk Kostrzewski zdobył tytuł mistrza Polski juniorów w zapasach. Zawody odbyły się w dniach 11-12 września br. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Siedlcach. W „Tygodniku Siedleckim” znajdziesz więcej informacji na ten temat.

Przejdź do artykułu