>>> <<<NASI PARTNERZY>>><<<

ata car logo logo brofa carsed logo new male5(1) osm sieldce1

We have 19 guests and no members online

Deklaracje przystąpienia do egzaminu maturalnego w terminie poprawkowym.

Deklaracje przystąpienia do egzaminu maturalnego w terminie poprawkowym należy składać do 11 lipca 2019r. w sekretariacie szkoły.

 

Przypominamy, że egzamin w terminie poprawkowym przysługuje absolwentowi, który nie zdał egzaminu wyłącznie z jednego przedmiotu obowiązkowego w części ustnej ALBO w części pisemnej, pod warunkiem że:

a. przystąpił do wszystkich egzaminów z przedmiotów obowiązkowych w części ustnej i w części pisemnej i żaden z tych egzaminów nie został mu unieważniony ORAZ

b. przystąpił do egzaminu z co najmniej jednego przedmiotu dodatkowego na poziomie rozszerzonym w części pisemnej i egzamin ten nie został mu unieważniony.

Finał konkursu "Akademia wiedzy o mięsie - od pola do stołu"

W piątek 14 czerwca uczniowie klasy III TŻ pod opieką p. Eweliny Pawłoś-Jopek i p. Anny Pastor uczestniczyli jako laureaci w Gali Finałowej konkursu "Akademia wiedzy o mięsie - od pola do stołu".

akademia wiedz O miesie 1

Młodzież miała za zadanie przygotowanie strategii marketingowej promocji mięsa indyczego. Nasi uczniowie wywalczyli 2 miejsce i otrzymali atrakcyjne nagrody!!! Gratulujemy!
Serdeczne podziękowania dla p. Agnieszki Ginter za pomoc w przygotowaniu prezentacji finałowej.
Zapraszamy do obejrzenia relacji z Gali na FB
https://www.facebook.com/akademiawiedzyomiesie/

Pamiętamy

Pamiętając o tym, że szacunek do przodków jest jedną z miar człowieczeństwa, wspieramy nasze miasto w porządkowaniu miejsc, które tę pamięć utrwalają.

lapidariu 1tk maj2019 9Tym razem prace uczniów 1 TK w Lapidarium u zbiegu ulic Cmentarnej i Wojskowej.

Agata Wakulińska laureatką konkursu plastycznego „Zwierzęta naszych lasów”

Dnia 13 czerwca 2019 r. w siedzibie Nadleśnictwa Siedlce odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom konkursu plastycznego „Zwierzęta naszych lasów”. Nasza uczennica Agata Wakulińska z kl.2 TK otrzymała wyróżnienie w kategorii szkół ponadgimnazjalnych.
Agata Wakulińska 2TK
Serdecznie gratulujemy!!!
K. Bukowska 

KLASA MUNDUROWA W WARSZAWIE

     24 maja 2019, w przeddzień Dnia Weterana, pierwsza licealna klasa mundurowa ZSP Nr 4 w Siedlcach udała się na szkoleniową wycieczkę do Warszawy, gdzie odwiedzono dwie placówki – Muzeum Wojska Polskiego oraz Centrum Weterana Działań Poza Granicami Państwa. To już 6-letnia, szkolna tradycja wynikająca z patronatu, jaki nad umundurowanymi uczniami siedleckiego Rolnika sprawuje Stowarzyszenie Kombatantów Misji Pokojowych ONZ – Oddział w Siedlcach.

 mon 2019

Read more: KLASA MUNDUROWA W WARSZAWIE

Lidia Chojecka w internacie „Rolnika”

 

     Już po raz drugi gościła w swoim – dawnym – internacie siedleckiego „Rolnika” LIDIA CHOJECKA, sławna lekkoatletka, biegaczka na średnich dystansach, dziś znana trenerka.

Internat Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 zawsze słynął ze swoich wychowanków – sportowców. Tutaj mieszkali i uczyli się - w Rolniku lub innych siedleckich szkołach - przyszli mistrzowie świata i medaliści olimpijscy, jak AGATA WRÓBEL, MARCIN DOŁĘGA i – właśnie – Lidia Chojecka. Nasza sławna biegaczka przyjęła zaproszenie Młodzieżowej Rady Internatu ZSP 4 i 3 czerwca b. r. spotkała się z uczniami mieszkającymi w placówce.lidia chojecka w internacie 42

     Owo „Popołudnie z Mistrzem” - w tym wypadku: Mistrzynią - zorganizowano z okazji Dnia Dziecka, stąd towarzysko – integracyjny, ale i sportowo – wspomnieniowy, charakter całego wydarzenia. W spotkaniu brali również udział mieszkający po sąsiedzku wychowankowie Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego im. M. Grzegorzewskiej w Siedlcach. Pani Lidia musiała długo opowiadać o swojej karierze i odpowiadać na pytania zainteresowanej młodzieży. Wspomnienia dotyczyły osiągnięć sportowych, treningów, startów w mityngach, wyjazdów na zawody międzynarodowe i innych ciekawostek.

lidia chojecka w internacie 41    

Mistrzyni Europy z sentymentem wspominała swój pobyt w ówczesnym (koniec lat 90-tych) internacie „Rolnika”. Zawsze do niego wraca z przyjemnością, dzieląc się doświadczeniami i radami ze współczesną – nie tylko sportową – młodzieżą szkolną.

     Lidia Chojecka – to sportowa duma Siedlec, trzykrotna złota medalistka Halowych Mistrzostw Europy (2005 – 2007), brązowa medalistka mistrzostw świata (1997 – 2006), uczestniczka Igrzysk Olimpijskich w Sydney 2000 i Atenach 2004, wielokrotna mistrzyni i rekordzistka Polski.

                                                                                

                                                                                       Piotr Buczek, Zdzisław Stefanoff