>>> <<<NASI PARTNERZY>>><<<

ata car logo logo brofa carsed logo new male5(1) osm sieldce1

We have 8 guests and no members online

"Mikołajkowy turniej piłki siatkowej"

mikołajki 2019 zsp4 3

W dniu 6 grudnia 2019r. odbył się międzyklasowy "Mikołajkowy turniej piłki siatkowej". W turnieju brały udział trzy zespoły. Uczniowie grali z dużym zaangażowaniem. Pierwsze miejsce wywalczyła klasa 1TWg, drugie miejsce 3TK + 3TŻ oraz trzecie miejsce 4TW.

 

Gratulujemy uczestnikom:)

 

Nauczyciele wychowania fizycznego

Zapraszamy do galerii

OLIMPIADA O UBEZPIECZENIACH SPOŁECZNYCH

zus

 

W dniu 2 grudnia 2019 odbyła się Olimpiada o Ubezpieczeniach Społecznych. W pierwszym etapie - szkolnym wzieło udział 47 uczniów z klas: 4TK, 4TW, 3TŻ oraz 2LO. Realizowana była pod hasłem „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”.

Read more: OLIMPIADA O UBEZPIECZENIACH SPOŁECZNYCH

Wycieczka do "Polmosu"

Polmos wycieczka3

 

 5 grudnia 2019 r. uczniowie z klasy 3 TŻ - kierunek Technik technologii żywności udali się pod opieką p. Ewy Kąkolewskiej i p. Mileny Andrzejczyk do zakładu „Polmos S.A. Podlaska Wytwórnia Wódek”.

Główny technolog opowiedział o historii zakładu oraz zapoznał uczniów z metodami wytwarzania produktów. Podbijają one nie tylko rynek naszego regionu, ale również całego świata, gdyż 80% produktów eksportowane jest do USA. Nie każdy wie, że to właśnie z Podlasia pochodzą korzenie tradycji gorzelniczej, a także składniki używane do produkcji tych mocnych trunków.
Uczniowie mieli możliwość zobaczenia pomieszczeń produkcyjnych, magazynowych, a także laboratorium zakładowego. Po wycieczce część uczniów wyraziła chęć odbycia w tym miejscu praktyk zawodowych, miejmy nadzieję, że prośba zostanie pozytywnie rozpatrzona, gdyż jest to zakład z wieloletnią tradycją i ogólnoświatowym zasięgiem.

p.Andrzejczyk Milena i p.Kąkolewska Ewa

 

Read more: Wycieczka do "Polmosu"

Szlachetna Paczka- DZIĘKUJEMY!

paczka1  Dziękujemy za pomoc!!!

W imieniu uczniów klasy 1LO8 oraz Samorządu Szkolnego, a przede wszystkim Pana Henryka, DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, którzy się w nią włączyli. Za każdy ofiarowany datek, za

 

każdą rzecz, która wylądowała w naszym pudełku, za okazane serce. Dziękujemy, że przyczyniacie się do tak dużego dobra, jakim jest POMOC. Jesteśmy dumni, że macie tak duże serce i

 

chęci do pomocy. Jak napisał Ronald Reagan "Nie możemy pomóc każdemu, ale każdy może pomóc komuś".DZIĘKUJEMY.

 
paczka

Mazowieckie Dobre praktyki i tradycje kulinarne-produkty regionalne i tradycyjne.

W dniu 27 listopada 2019r. klasa II Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych oraz Technik Technologii Żywności pod opieką pani dyrektor Agnieszki Affek -Starczewskiej i pani Katarzyny Konopki uczestniczyła w szkoleniu pt. Mazowieckie Dobre praktyki i tradycje kulinarne-produkty regionalne i tradycyjne. Uczestnicy szkolenia poznali specyfikę produktów tradycyjnych,innowacyjnych oraz poznali zasadę funkcjonowania rolniczego handlu detalicznego.Resized 20191127 115645

13 FESTIWAL FILMÓW ROSYJSKICH SPUTNIK NAD WISŁĄ.

received 472902433354621received 612925195913266

 

28 listopada pod opieką P. Bożeny Wojciechowskiej i P. Moniki Jóźwik uczniowie klas 2LO, 3TK, 4TŻ, 1TK8, 1LO8, 1LOg, 1TWg wybrali się do Warszawy na 13 FESTIWAL FILMÓW ROSYJSKICH SPUTNIK NAD WISŁĄ. Uczestnicy wycieczki mieli okazję wysłuchać wykładu Artura Zaborskiego na temat kinematografii rosyjskiej oraz obejrzeć maraton filmowy składający się z następujących pozycji:
„Lecą żurawie”, reż. Michaił Kałatozow, 1957 r.
„Drogi tato”, reż. Michaił Roschodnikow, 2019 r.
„Ołówek”, reż. Natalia Nazarowa, 2019 r.
Klasyka kina radzieckiego jak i współczesne filmy rosyjskie wywarły na naszych uczniach duże wrażenie i spotkały się z pozytywnymi komentarzami. Za rok chętnie jeszcze raz się wybierzemy.